Свято Останнього дзвоника

У світлу травневу днину, 29 травня 2009 року, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області зібрала всю свою родину на святкування свята Останнього дзвоника. Останній дзвоник! Ця чудова традиція, тепле родинне свято не може бути замінене нічим іншим. Цього дня випускники 30 випуску нашої школи влилися востаннє в нашу шкільну родину, щоб вслухатися в переспів дзвінка і зберегти у своїй пам’яті ці неповторні хвилини прощання зі школою.

На святі присутні гості: начальник лінійного управління УМВД на залізничній дорозі, полковник міліції Цвіра Микола Іванович, начальник відділу кадрів соціальних питань та навчальних закладів Південної залізничної дороги Чигрінов В’ячеслав Васильович, депутат Київської районної ради, начальник юридичного обласного відділу Союзу ветеранів Афганістану Месевра Ігор Миколайович, депутат Київської районної ради Касьянов Сергій Васильович,  провідний спеціаліст сектору економіки Київського районного виконавчого комітету Федоров Олексій Володимирович. Усі гості тепло привітали учнів, учителів та батьків із закінченням навчального року. Директор школи підбила підсумки минулого 2008-2009 н.р., далі відбулася церемонія нагородження переможців та призерів учнівських олімпіад із базових дисциплін, переможців конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

І ось пролунав останній дзвінок…

Тож лунай, наш дзвонику, вдаль лети,

Поведи нас, дзвонику, до мети,

На дороги світлії, в ясну путь,

Нас у горі й радості не забудь.