Національний проект «Відкритий світ»

З 1 вересня 2012 року в нашій школі розпочнеться реалізація національного проекту "Відкритий світ". у 7-х класах по усіх предметах.
  Національний проект «Відкритий світ» - один із 16 Національних проектів затверджених Президентом України і Кабінетом Міністрів України у 2010 році. як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни.
  Метою Національного проекту «Відкритий світ» є створення єдиного національного інформаційного середовища, в якому, за допомогою новітніх інформаційно - телекомунікаційних технологій, можливо залучити усіх учасників навчального – виховного процесу: учнів, учителів, батьків, адміністраторів освіти до мультимедійних баз даних.
  Також, створення умов, які б заохочували учнів до успішного навчання та забезпечували б рівні можливостей доступу до якісної освіти кожного громадянина України незалежно від місця проживання.
  Реалізація Національного проекту на першому етапі дасть можливість забезпечити учнів 7 класів, доступом до навчання з використанням новітніх технологій, які включатимуть: високу інтерактивність, повномасштабну мультимедійність, імітаційне моделювання, здатність до модифікації і творчості. Забезпечити запровадження у системі освіти п'ять нових педагогічних інструментів: інтерактив, мультимедійність, моделінг, комунікативність і креативність учня.