ХСШ № 17 відвідав Надзвичайний і Повноважений посол Королівства Іспанії

24 вересня 2010 року Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області відвідав Надзвичайний і Повноважений посол Королівства Іспанії в Україні пан Хосе Родрігес Мояно.
 Учні школи привітали гостей іспанської мовою, розповідали про рідне місто Харків, про рідну школу, читали вірші, співали, танцювали традиційні іспанські танці. Посол Іспанії пан Хосе Родрігес Мояно  був вражений, коли учні прочитали вірші  іспанського поета Мігеля Ернандеса.

У своєму виступі Надзвичайний і Повноважний Посол Іспанії в Україні Хосе Родрігес Мояно повідомив, що ХСШ № 17 увійде в створену в Харкові Асоціацію іспаністів України, буде включена до Програми обміну між учителями та учнями.