Конкурс дитячих малюнків «З вірою в Бога»

17 квітня Блажений Митрополіт Володимир відвідав виставку дитячих малюнків «З вірою в Бога», що організована Українською православною церквою разом з Міжнародною організацією «Фонд імені Георгія Кірпи».

Митрополіт Володимир зазначив важливість тієї доброї справи, яку втілював в життя Георгій Кірпа та яке продовжують організатори фонду  його імені, голова фонду Жанна Кірпа.
 Митрополіт Володимир нагородив переможців та учасників конкурсу дитячих малюнків цінними подарунками.
 Педагогічний колектив під керівництвом директора Касеко І.І., батьки та учні, що стали переможцями конкурсу малюнків «З вірою в Бога» (Міхно Анастасія (2-В клас), Чернецька Поліна (2-В клас), Булана Анастасія(3-А клас)) висловлюють слова вдячності  начальнику Південної залізниці В.М. Остапчуку та всьому колективу Південної залізниці за високий рівень організації поїздки до м. Києва, за турботу та піклування.

Ми  високо цінуємо важливість тієї доброї справи допомоги дітям, яку втілював у життя Георгій Кірпа та яку продовжує реалізувати голова фонду Жанна Кірпа.