В Україні створили освітній портал "Тарас Шевченко"

  Творчий колектив шевченкознавців і фахівців у сфері інформаційно - комунікаційних технологій , створили науково -освітній інтернет - портал " Тарас Шевченко" .
 Метою створення порталу є ознайомлення української та світової спільноти з усіма аспектами життя і творчості Тараса Шевченка.
 Крім основних розділів порталу реалізований ряд сервісів , які дозволять працювати з накопиченою базою даних (знань) .
 "Створено інтерактивну карту , за допомогою якої можна подорожувати по місцях, пов'язаних з життям і творчістю Тараса Шевченка , вивчати маршрути його подорожей , бути віртуально присутніми за допомогою 3D турів в місцях , пов'язаних з іменем Шевченка , досліджувати кожен день життя художника за допомогою сервісу Таймлайн " , - йдеться на сайті порталу.
 Також , користувач буде мати можливість вивчати художню спадщину Тараса Григоровича і читати рукописи "в оригіналі" і з транскриптом текстів.
 У розділі "Мультимедіа" можна переглянути відео , починаючи з часів " німого кіно" , телепередачі , прослухати пісні, написані на слова Тараса Шевченка і покладені на музику відомими українськими композиторами , радіопередачі , аудіокниги та т.п.
 Вперше оцифровані у високій якості і розміщені на порталі авторські рукописні збірки та окремі твори, листи , зображення , оригінали документів, що знаходяться у відділі рукописних фондів і текстології Інституту літератури та художнього спадщина художника.
 Вся інформація, що розміщується на Порталі проходить попередню академічну експертну оцінку.

 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17
Харківської міської  ради Харківської  області
Copyright © 2009
 sch17@kharkivosvita.net.ua

 

Rated by MyTOP Погода в Харкові » Україна