«Соколята готуються до польоту …»

  Славне місто Харків - центр Слобожанського козацтва. І на цій благословенній землі наших предків більше чверті століття стоїть Харківська спеціалізована I - III ступенів школа № 17. І хоча є школи з більш солідною історією, ця школа відрізняється від інших. У її стінах зусиллями директора Ірини Ігорівни Касеко та педагогічного колективу створена справжня кузня творчості.
  Відвідайте уроки провідних вчителів. Загляньте в музей Українського хліба (створ. Пилипець М.Г.). На третьому поверсі Вас зустрічають експонати Музею Великої Вітчизняної війни (створ. Т.Т. Алейнікова). Побувайте на прем’єрі англійського театру-студії «The Globe» (худ. кер. І.М. Юхіна)…
  Скрізь, де б не побували, ви відчуєте благодатну атмосферу, в якій роблять перші кроки майбутні вчені, міністри, інженери, педагоги, банкіри... Весь устрій життя школи побудований таким чином, що вчитися з «прохолодою» тут вважається непристойним!
  Не випадково три роки тому саме в школі № 17 вчитель Юхина Ірина Миколаївна створила на базі 5Г класу Військово-патріотичний клуб (ВПК) «Вікторія». 

 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17
Харківської міської  ради Харківської  області
Copyright © 2009
 sch17@kharkivosvita.net.ua

 

Rated by MyTOP Погода в Харкові » Україна