Новини зовнішнього незалежного оцінювання 2010 року

   Пропонуємо майбутнім абітурієнтам ознайомитися з останніми новинами ЗНО-2010.
 Нормативні документи:
-1. Наказ МОНУ від 01.12.2009 № 1081 «Про зміни в термінах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 році». ( з 2 червня по 23 червня 2010 року, оприлюднення результатів до 14 липня 2010, втратив чинність наказ МОНУ від 04.09.2009 № 824 «Про терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 році»).
-2. Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2010 році (додаток до наказу УЦОЯО від 27.10.2009 № 102).
-3. Правила реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2010 році (додаток до наказу УЦОЯО від 27.10.2009 № 102).
-4. Наказ МОНУ від 16.10.2009 № 937 «Про затвердження нормативно-правовихактів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2010 році», зареєстровано в МЮУ від 22.12.2009 № 1233/17249.5. 
-5. Лист МОНУ від 24.12.2009 № 1/9-905 «Про реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні»УЦОЯО випустив «Інформаційно-реєстраційний бюлетень ЗНО» (є на сайтах, учасники тестування отримають при реєстрації).
   Особливості реєстрації та тестування у 2010 році.
 Реєстрація. (строки проведення реєстрації з 15 грудня 2009 по 31 березня 2010 року)
1. У м. Харкові функціонує 21 пункт реєстрації.
2. Пункти реєстрації обслуговують усі категорії випускників (загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих І-ІІ р.а. навчальних закладів 2010 року та випускників минулих років).
3. Усі бажаючі взяти участь у ЗНО-2010 мають право зареєструватися у будь-якому пункті реєстрації не залежно від місця проживання або прописки.
4. Вибір пункту реєстрації на базі ВНЗ не залежить від вибору ВНЗ, до якого збирається вступати абітурієнт.
5. Громадяни України, які проживають за кордоном, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, повинні реєструватися у Харківському центрі.
   ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:
1. Паспорт або свідоцтво про народження;
2. Довідка з навчального закладу за визначеним зразком (зразок довідки на сайті Харківського центру) - для випускників поточного року навчання;
3. Дві фотокартки розміром 3 х 4 см;
4. Два файли для зберігання документів формату А 4.
  ЕТАПИ РЕЄСТРАЦІЇ:
І ЕТАП – на пункті реєстрації.
1. Отримати ″Інформаційно-реєстраційний бюлетень″. Ознайомитись із правами й обов'язками учасника та умовами проведення ЗНО.
2. Звернутися до реєстратора та подати документи. В усній формі повідомити: фактичне місце проживання, перелік навчальних предметів, мову словника основних термінів (за необхідності), номер контактного телефону, електронну адресу (за наявності).
3. Отримати від реєстратора для перевірки бланк реєстраційної картки. Засвідчити своїм підписом правильність записів у ній. Написати власноруч текст заяви у відведеному місці цієї картки та повернути її реєстратору.
4. УВАГА! Отримати від реєстратора СЕРТИФІКАТ з фотокарткою. Звертаємо увагу! Під час проведення ЗНО на пункті тестування у сертифікаті учасника ставиться відмітка про проходження тестування. Без відмітки у сертифікаті про складання тесту з певного предмета результат ЗНО з даного предмету вважається недійсним. ЛАМІНУВАННЯ СЕРТИФІКАТА ЗАБОРОНЕНО, тому що під час тестування на ньому будуть робитися відповідні позначки.
ІІ ЕТАП - Інтернет.
Перевірити наявність персональної інформаційної сторінки на сайті Українського центру за кодом, указаним у сертифікаті, через тиждень після реєстрації.
ІІІ ЕТАП – Пошта/Інтернет.
Отримати запрошення-перепустку, де вказано місце та час проведення ЗНО, поштовим зв'язком. Якщо за 3 тижні до першого тестування запрошення-перепустка не надійшла – роздрукувати її із персональної інформаційної сторінки.
ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ
Перереєстрація передбачена протягом терміну реєстрації. Для перереєстрації необхідно звернутися на пункт реєстрації, де відбувалася попередня реєстрація, та надати сертифікат, виданий під час попередньої реєстрації, та повторно комплект необхідних документів, включно 2 фотокартки.
РЕЄСТРАЦІЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ
Реєстрація осіб з обмеженими можливостями пересування та вадами слуху також здійснюється у пунктах реєстрації.
Український центр створює особливі умови проходження ЗНО-2010 для осіб: з обмеженими можливостями пересування – аудиторії на нижніх поверхах пунктів тестування; із вадами слуху – аудиторії, де здійснюватиметься сурдопереклад. Особам з обмеженими можливостями пересування та вадами слуху необхідно надати висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО.
Реєстрація осіб З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ПЕРЕСУВАННЯ здійснюється як особисто, так і через довірену особу при наданні паспорта і документу, що засвідчує повноваження довіреної особи, та рукописної заяви особи, яка бажає реєструватися.
Важливі уточнення:
-Як і в минулому році учасники тестування мають право на апеляцію щодо порушення процедури проведення та результатів ЗНО (протягом 3-х днів із моменту офіційного оголошення результатів рекомендованим листом до УЦОЯО).
- На ПТ учасник тестування допускається за документом, на підставі якого реєструвався (паспорт або свідоцтво про народження), сертифікатом ЗНО, запрошенням – перепусткою.
- На всіх тестуваннях в сертифікаті проставляють позначку про проходження тестування з даного предмету.
- Результати тестування роздруковують самостійно з персональної сторінки
- До приймальної комісії надається сертифікат УЦОЯО та роздруковані результати тестування. (перевіряються в електронній базі)
- Для тестування два обов’язкових предмети –українська мова та література , математика або історія України.
Не більше п’яти предметів.
Дозволено лише одне тестування з іноземної мови.
- Тести складено українською мовою. Передбачено словник при потребі.
Нагадуємо, що на нашому сайті працює відповідна сторінка ЗНО-2010

 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17
Харківської міської  ради Харківської  області
Copyright © 2009
 sch17@kharkivosvita.net.ua

 

Rated by MyTOP Погода в Харкові » Україна