Запрошуємо до нашого музею "БОЙОВОЇ СЛАВИ"

  У кожної держави, кожного народу є дати й події, які складають основу, опорні точки їхньої історії, підґрунтя історичної пам'яті та національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була й вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні.
 

Уся інформація в музеї поділена на дві частини – це загальні відомості про війну та матеріали, які стосуються безпосередньо міста Харкова з 1941 по 1943 рр. Окремим блоком наведена інформація про Афганську війну, у якій брали участь і випускники нашої школи.
 
 Велика Вітчизняна війни (1941—1945pp.) — визвольна війна радянського народу проти фашистської Німеччини та її союзників (Угорщина, Італія, Румунія, Фінляндія). Підготовку до нападу на СРСР Німеччина почала в 1940 р. (план «Барбаросса»). Разом з європейськими союзниками Німеччина зосередила для нападу на СРСР 191,5 дивізії; сили противника нараховували 5,5 млн. людей, близько 4,3 тис. танків і штурмових знарядь, 47,2 тис. гармат і мінометів, близько 5 тис. бойових літаків, 192 кораблі. Німеччина планувала провести проти СРСР «блискавичну війну» («бліцкриг»). Кінцевою метою операцій, зазначалось у плані «Барбаросса», відмежування від азіатської Росії по загальній лінії Архангельськ – Волга.
 
 Зранку 22 червня 1941 року після артилерійської та авіаційної підготовки німецькі війська перейшли кордони СРСР. Того ж дня війну СРСР оголосила Італія (італійські війська почали бойові дії 20 червня) і Румунія. 23 червня — Словакія.
 23 червня була створена Ставка Головного Командування (з 8 серпня Ставка Верховного Головнокомандування) на чолі з І. В. Сталіним, який із 8 серпня став також Верховним Головнокомандуючим. 30 червня був створений Державний Комітет Оборони (ДКО). З червня почалося формування народного ополчення.
 10 серпня ДКО видав постанову по мобілізацію військовозобов’язаних 1890—1904 років народження та призовників 1922—1923 років народження. У цілому на кінець 1941 року було мобілізовано понад 14 млн. осіб.
 У той час німецькі війська захопили стратегічну ініціативу в повітрі та на землі. На кінець 1941 року Червона армія втратила вбитими й пораненими 850 тис. осіб. У полон потрапило близько 1 млн. осіб.
Після літнього наступу вермахту 1942 року німецькі війська вийшли на Волгу й Кавказ, окупувавши значну частину радянської території та позбавивши СРСР переваги в людських і матеріальних ресурсах.
  Поступово Червона армія почала витісняти німців із території СРСР, почавши з відчутних ударів у битві під Сталінградом і на Курській дузі. Після операції «Багратіон» у Білорусі Червона армія завоювала стратегічну ініціативу до кінця війни. До лютого 1945 р. радянські війська досягли кордонів Німеччини й у квітні 1945 р. ввійшли в Берлін.
 Перемогу у війні ми святкуємо 9 травня 1945 року. У цей день була підписана капітуляції Німеччини за московським часом (у Європі ще був день 8 травня). 
 У багатьох містах Радянського Союзу було споруджено пам'ятники та меморіальні комплекси Великій Вітчизняній Війні. Зокрема серед найбільших в Україні - Національний музей історії Великої Вітчизняної війни з пам'ятником «Батьківщина-мати» та Могила невідомого солдата в Києві, Меморіал героїчної оборони Одеси, Аджимушкайські каменярні, Монумент Слави у Львові та інші.
 
 Харківщина та місто Харків мали велике політичне, економічне і воєнно-стратегічне значення та посідали у воєнних планах Гітлера значне місце. Він називав його „замком, який зачиняє український простір”. Харків, як важливий залізничний вузол, був тісно пов’язаний із багатьма економічними районами. Через місто пролягали шляхи на Донбас і Кавказ.
Наприкінці вересня 1941 року становище на південному фланзі ставало ще складнішим. Війська загарбників мали перевагу в силі, у зброї та в техніці. Фашисти захопили Правобережну і значну частину Лівобережної України та вийшли на підступи до Харкова.
 До оборони почали готуватися всі: хто міг тримати лопату в руках – рили протитанкові рови, траншеї, установлювали загородження. На оборонних земляних роботах працювало близько 350 тис. чоловік. За ініціативою трудящих нашого краю почалося збирання коштів у Фонд оборони.  Харків’яни внесли до Фонду близько 100 млн.крб. Але, незважаючи на це та на напруження всіх сил народу, війська Червоної армії почали відступати. П’ять діб стримували наші війська ворога. Але фашисти, маючи перевагу в живій силі та озброєнні, 24 жовтня 1941 року вдерлися в місто Харків.
 
 Вуличні бої в Харкові, 25 жовтня 1941 року.
Жах охопив місто. Окупанти вбивали без суду та слідства, грабували.
 
 Люди вмирали не тільки від страшних знущань, але й від голоду та хвороб. Тільки в 1942р. у Харкові померло 22 708 мешканців ( з них - 13 749 від голоду). Загалом загинуло близько 200 тис. людей. На каторжні роботи в Німеччину вивезено близько 300 тис. юнаків і дівчат.
 Багато людей загинуло в концтаборах, яких у Харківській області налічувалося 22 - більше, ніж у будь-якій області України. У таборах було встановлено нестерпний режим - катування голодом, пораненим не подавали ніякої медичної допомоги. Доля радянських військовополонених стала трагедією великого масштабу.
 Дуже трагічною стала доля єврейського населення Харківщини. Для них було створено окреме місце проживання від всього міста. Туди було переселено 16 тис. осіб. Більшість із них була страчена в Дробицькому Яру. На місці колишнього гетто в 1992 році було встановлено Стіну Суму.
  
 Пам’ятник жертвам Голокосту в Харкові, Дробицький яр.
 На окупованій території було введено примусову трудову повинність. Для цивільного населення, зайнятого на примусових роботах, застосовується режим, установлений для військовополонених: 12-,14- і навіть 16-годинний робочий день, незважаючи на вік, стать, стан здоров'я, дуже низька заробітна платя, голодні пайки, тяжкі умови праці. Найстрашнішим наслідком економічної політики окупантів був масовий голод.
 З початком окупаційного режиму харків'яни підтягалися вивезенню на роботи в Німеччину. На примусові роботи вивозилося населення не тільки Харкова, а й міст і сіл Харківської області. Усього з Харкова й області окупанти вивезли до Німеччини 167 тисяч людей.
 Унаслідок окупації та воєнних дій Харківщина зазнала великих збитків. Місто й села були перетворені на руїни. Гітлерівці пограбували і зруйнували 500 підприємств союзної, республіканської та місцевої промисловості, електростанції, залізничний транспорт. Було вивезено в Німеччину 230 тис. тонн зерна, сотні тисяч голів продуктивної худоби, електротехнічне устаткування, верстати, трактори.
  
 Таким залишили Харків німецько-фашистські загарбники. Вул. Сумська, напроти пам’ятника Т.Шевченкові наша рідна «Пиріжкова».
  
 точка зйомки 43. пл. Тевелєва (Радянської України з 1975р., пл. Конституції зараз) 1942р. На задньому плані - готель "Червоний", який було побудовано на місці Миколаївського собору і знищено під час боїв за Харків.
  
 Харків’яни пам’ятають тих, хто боровся за визволення міста й вшановують імена героїв, залишаючи їх навічно в назвах своїх вулиць.
 Під час першого визволення Харкова відзначився 227-ий стрілецький полк 183-ої дивізії під командуванням майора Є.Б.Ахсарова зайняв тодішній висілок Харкова - Олексіївку. Сьогодні одна з вулиць цього району названа на його честь. 
 У важких боях за Харків разом з радянськими воїнами відважно боролися з фашистськими загарбниками воїни Першого Окремого чехословацького батальйону під командуванням полковника Людвіка Свободи, який після війни став Президентом Чехословацької Соціалістичної Республіки. Більше тижня, починаючи з 8 березня 1943 р., цей батальйон тримав героїчну оборону на річці Мжі в районі села Соколове Зміївського району Харківської області проти наступальних частин гітлерівської дивізії «Мертва голова». Командирові 1-ої роти цього батальйону Отакару Ярошу, який загинув під час боїв, за виявлений у них героїзм було присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Імена Людвіка Свободи та Отакара Яроша увічнені в назвах вулиць міста.
 Далеко за межами СРСР став відомий подвиг 25 гвардійців під командуванням лейтенанта Петра Миколайовича Широніна, які обороняли залізничний переїзд біля Таранівки. Бійці відбили численні атаки фашистської піхоти з танками, бронемашинами, самохідними гарматами, знищили 13 ворожих танків і бронемашин, дві самохідних гармати, 6 бронетранспортерів, вивели з ладу понад 100 гітлерівських солдатів. Із 25 воїнів лише п’ять, у тому числі й командир взводу Широнін, залишилися живими. Усім 25 захисникам переїзду присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Сьогодні вул. Гвардійців Широнинців перетинає Салтівський жилой масив від Північної Салтівки до Немишлі.
Вулиця Ново-Продольна, що пов’язує вул.Сумську та район Павлового Поля, у 1968 році була перейменована на вулицю Дерев’янка. Герой Радянського Союзу, командир взводу протитанкових гармат, молодший лейтенант А. А. Дерев’янка загинув 20 серпня 1943 року під час другого визволення Харкова.
 У районі Нових Будинків проходить вулиця Харківських Дивізій, яка отримала цю назву на честь 89-ї гвардейської Бєлгородської стрелецької дивізії, 252-ї стрілкової дивізії, 84-ї стрілкової дивізії, 299-ї стрілкової дивізії, 116-ї стрілкової дивізії, 375-ї стрілкової дивізії, 183-ї стрілкової дивізії, 15-ї гвардейської стрілкової дивізії, 28-ї гвардейської стрілкової дивізії, 93-ї гвардейської стрілкової дивізії.  На честь воїнів-визволителів на початку вулиці встановлена пам’ятна стела скульптора С. Я. Якубовича.
 Сьогодення клубу «Червона гвоздика»
 Клуб «Червона гвоздика» створено в 1980 р. Керівник – учитель історії Алейнікова Тетяна Тихонівна, з 2009 року – Литвиненко Ірина Валеріївна.
 Девіз клубу:
«Весь под ногами шар земной.
Живу, дышу, пою,
Но в памяти всегда со мной погибшие в бою»

 У ході операції «Пам’ять» узято на облік 728 ветеранів бойових дій, які мешкали на той час у 522 мікрорайоні та в с.Велика Данилівка. Здійснено 26 походів місцями бойових дій на Харківщині:
- Харків – Соколово;
- Харків – Ізюм;
- Харків – Тараново;
- Харків – Жихар та інш.
 У 1984 р. у школі відкрито Музей Бойової Слави. Зібрано 526 експонатів для музею: документи, особисті речі ветеранів, нагороди, зброя. 
 Традиції клубу «Червона гвоздика»:
- щорічна операція «Пам’ять»;
- привітання ветеранів зі святами;
- мітинг до Дня Перемоги з участю ветеранів війни;
-заочні подорожі по місцях бойових дій;
- уроки Мужності.
 

 

Коментарії

Re: Personal loan online

kyrie 4 shoes
polo ralph lauren
yeezy boost 700
lebron 15 shoes
nike jordans
ultra boost
jordans
yeezy boost
jordan shoes
yeezy boost
michael kors handbags
kate spade handbags
nike air max 95
adidas ultra
jordan 11
nike air max 270
supreme clothing
reebok outlet
yeezy shoes
coach outlet
curry 6
stephen curry shoes
coach outlet online
longchamp bags
supreme clothing
lacoste
nike sneakers for women
michael kors handbags
curry 4
adidas tubular
nike air max
yeezy shoes
timberland outlet
supreme hoodie
michael kors bags
asics shoes
golden goose
kd shoes
yeezy boost 350 v2
moncler outlet
yeezy boost
michael kors outlet
michael kors handbags
yeezy shoes
ralph lauren uk
curry 5 shoes
hogan outlet online
curry 6 shoes
basketball shoes
yeezy
lacoste outlet
kyrie 5 shoes
mbt shoes outlet
michael kors outlet online
yeezy
air max 270
yeezy boost 350 v2
fake rolex watches
nike max
michael kors
golden goose outlet
golden goose outlet
kyrie 5
adidas tubular
hermes handbags bag
nike flyknit
asics running shoes
calvin klein outlet
nike huarache
red bottom shoes
michael kors outlet
calvin klein outlet online
balenciaga sneakers
coach handbags
golden goose
jordan 11 retro
adidas superstars
off white shoes
coach outlet
vans shoes
nike sneakers for men
yeezy boost 350
off white
birkin bag
yeezy boost
air max 95
michael kors purses
air jordan
kobe byrant shoes
westbrook shoes
vapormax
nike air max
ferragamo belts
balenciaga
lebron james shoes
nike flyknit racer
kyrie 3
fitflops sale clearance
replica rolex
adidas ultra boost
adidas stan smith
kobe 11
mlb jerseys
valentino shoes
golden goose sneakers
kyrie shoes
michael kors outlet
fila
golden goose outlet
lebron 16
red bottoms
baseball jerseys
yeezy boost 350 v2
nhl jerseys
nike shox
air jordan 13
jimmy choo shoes
kyrie 4
nba jerseys
michael kors handbags outlet
golden goose sneakers
paul george shoes
michael kors factory outlet
air max 2019
valentino
golden goose sneakers
nmd
russell westbrook shoes
coach outlet
adidas nmd
michael kors outlet
nike basketball shoes
coach outlet
longchamp handbags
balenciaga shoes
yeezy boost 500
off white hoodie
yeezys
balenciaga triple s
fila shoes
retro jordans
curry 4
supreme clothing
curry 6 shoes
lebron 16 shoes
jordan shoes
off white
chrome hearts online
michael kors handbags
nike air max 90
bape hoodie
jordan retro 12
supreme
hermes belt
goyard handbags
nike air max
air max 90
nike air huarache
ferragamo belt
air jordan
fila shoes
air max
timberland boots
golden goose outlet
rolex replica
nike air max
fila sneakers
curry shoes
michael kors outlet
lebron 16
caterpillar boots
moncler jackets
nike foamposite
yeezy boost 350 v2
jordan sneakers
jordan 12
golden goose outlet
golden goose sneakers
ferragamo belt
lebron shoes
kevin durant shoes
nike epic react
off white clothing
gucci belts
yeezy boost 350
coach factory outlet
birkin bag
kobe sneakers
jordan shoes
michael kors handbags
fitflops
jordans
bape hoodie
off white x jordan 1
goyard handbags
chrome hearts
Kanye West shoes
michael kors outlet
yeezy 700
air jordans
yeezy boost 350
fila disruptor
jordan shoes
nike air force
yeezy boost
jordan shoes
yeezy boost 350
jordan shoes
nike cortez
yeezy boost 350
lebron 11
yeezy shoes
michael kors factory outlet online
michael kors
michael jordan shoes
nike air max 2018
nfl jerseys
moncler jacket
michael kors outlet
kobe shoes
nike shox for men
yeezy boost 350
golden goose
fila shoes
nike react
adidas yeezy
adidas yeezy
nike air max 95
mbt shoes online
cheap jordans
hermes bags
lebron 16
adidas stan smith shoes
nike shoes
yeezy boost 350
louboutin shoes
hermes online shop
chrome hearts online
off white jordan 1
nike air max 95
cheap jordans
hermes handbags
supreme t shirt
lacoste polo shirts
chrome hearts outlet
kd 10
coach outlet online
nike air max 2019
adidas gazelle
mbt shoes
golden goose
fila
jordan 6
yeezy 500
james harden shoes
russell westbrook shoes
adidas yeezy
moncler jackets
fila
michael kors handbags
jordan retro
longchamp outlet
kd 11
fila
lacoste polo
jordan 4
offwhite
michael kors outlet online
nike kd 11
nike cortez men
hogan outlet
red bottom heels
nike sneakers
jordans
kobe basketball shoes
gucci belt
cheap nba jerseys
michael kors outlet online
hermes belt
lebron 10
off white shoes
longchamp
balenciaga shoes
nike react
supreme clothing
retro jordans
michael kors
michael kors outlet
nfl store
kobe 9
coach factory outlet
kobe 9
kyrie 5
kyrie irving shoes
curry 4 shoes
hermes birkin
kobe 11
coach outlet sale
curry 6 shoes
zx flux
cheap mlb jerseys
yeezy boost 350
yeezys
100% real jordans for cheap
adidas superstar
lebron shoes
jordan retro 6
yeezy 500
kobe shoes
yeezy shoes
yeezy boost 350
hermes handbags
nike lebron 16
curry 6
harden shoes
off white clothing
supreme clothing
off white
yeezy boost 350 v2
supreme hoodie
goyard bags
hermes belt
canada goose jacket
christian louboutin
kd 11
ysl handbags
golden goose
ralph lauren uk
yeezy boost
adidas zx flux
jordan 13
yeezy shoes
chrome hearts
birkin bag
air force 1
nike epic react
adidas tubular shadow
air jordan
air jordan 4
supreme hoodie
air max 95
kd shoes
off white nike
yeezy boost
hermes belts for men
fake rolex
michael kors handbags
lacoste online shop
fake rolex
fila shoes
adidas tubular
ferragamo belts
off white hoodie
converse outlet store
michael kors outlet
michael kors outlet online
kd 11 shoes
nike air force 1
cat boots
supreme outlet
michael kors bags
balenciaga
cheap jordans
hermes outlet online
lacoste polo
supreme new york
kd shoes
cheap jordans
longchamp bags
nike hyperdunk
louboutin shoes uk
goyard bags
lebron 16 shoes
curry 5
nike huarache
cheap nfl jerseys
goyard
birkin bag
longchamp handbags
off white clothing
michael kors uk
nike vapormax
cheap jordans
balenciaga shoes
yeezy shoes
converse outlet
westbrook shoes
canada goose
kyrie 5 shoes
air yeezy
yeezy
golden goose
reebok shoes
adidas yeezy boost
hermes handbags for sale
ysl
chrome hearts
cheap nba jerseys
jordans
nike air max 2017
yeezy boost 350 v2
lebron 15
balenciaga
michael kors outlet
curry 4
curry 5
curry 6
air max 95
vans outlet
coach outlet sale
air max 2018

Three color synchronization shelves!adidas nmd r2 series

The warriors finals start for one person?A rapper curse

After a brought the first curry shoes baseball, a garage at the actual match: each other spelled out a perfect diamond entrance, teammate Steve Blake flew that you follow up, left the clippers defend darren collison (microblogging) the distance between two steps driving their closely, Danny granger is the only defender in tow. This is the shed superior court intuition and which embodies: his shot choice. He seems to understand the defensive player on the ideas, can predict their own next move, then strike beforehand. "When other people are usually doing gesture, garage throughout judgment, and the online game, this is Stephen is best place, in this respect the league may be first rate. Find field space, know the spot that the defense space will come about, it is the key in the art of his pictures. Because no matter how good your shots, more exquisite technology, no bedroom is useless. "ESPN's Donald thorpe, once wrote within his article.

Garage with great care stephen curry shoes observing the defense, he in addition have reason to be so cautious. Before this, the warriors have skipped 12 goals in 13 shots in past times, is now 33 to be able to 37 behind the clippers, disturbed through the right leg muscle strain of garage after only 1 of 4. For car port himself, this ball is critical: before a season, he hit an archive in NBA history along with 272 grains of about three points, if again set up three points today, his three points this year hit number will surpass 200 mark. So that library will become the sixth in a row has no less than two season hit 190 grains of three gamers, at the same time period, still can have three points to continuous hit game streak always 54 games - will probably be the warriors team history record.

"I like everything kevin durant shoes relevant to the shooting, " garage once said within the interview, "but with the greatest especially in perfect palm posture. When your is in good rhythm, from standing in the feet and incapacitated, his hands to complete an attempt, all series of joint actions will be calm and smooth, including waves. It's a superb feeling. ".

Tag: kyrie irving shoes nike vapormax kyrie shoes puma fenty< adidas ultra boost kd 11 nike zoom vaporfly elite Nike CR7 adidas nmd r1 primeknit nike lebron 14 nike free calvin klein underwear yeezy triple white kyrie 2 shoes nike air max 97 kd shoes adidas tennis hu curry 5 ultra boost 3.0 curry 5 Nike CR7 ugg 5815 adidas tubular ecco kyrie 4 kyrie irving jersey nike epic react flyknit nike air presto nike air max 270 nike vapormax lebron james shoes kobe shoes kyrie 5 air jordan 31 yeezy boost 350 v2 adidas eqt lebron soldier 10 adidas iniki adidas zx flux adidas terrex adidas nmd human race fila kobe bryant jersey puma fenty stephen curry shoes kd 10 yeezy shoes nike air force 1 adidas yeezy boost 350 v2 zebra kobe 11 yeezy boost kyrie 4 confetti kyrie 4 Adidas Sports adidas ultra boost lebron 15 ashes nike epic react flyknit nike sock racer soldier 11 curry shoes lebron james shoes ultra boost 4.0 Nike Lebron James Shoes kyrie irving shoes curry 5 shoes Nike Soccer Cleats kyrie irving shoes birkenstock kyrie irving jersey kyrie 3 lebron 14 nike huarache NMD R1 Primeknit balenciaga shoes nike air max 270 new era caps lebron 16 kyrie 4 lebron james shoes adidas supreme yeezys lebron 15 balenciaga triple s nike zoom vaporfly adidas alphabounce nike hyperdunk curry 3

Kevin Durant send fine passes Thompson follow-up single arm dunk

Finals last season, Arsenal's performance kd shoes is not very ideal, although the results well, but the efficiency isn't high, and his again pass error, defensive irvine was made key 3 points have grown a "black spots" moment, apparently, in hope that within this to prove himself.

Zero, after the opening, the three points in the database and didn't reach two shots, on this contrary, the knight a few points would hit several over there. Garage or give attention to defense, he para which include lebron, Irwin, JR., has been people already, also get successful prevention.

In moving past, did well in the Treasury, the ball to your teammate are fed correctly, but Mr Chu in numerous opportunity attack. 04 seconds left within the first quarter, garage dribble on the frontcourt, rhythm, but they are confident the take a number of steps away from the three-point line and it's necessary to make curry shoes movements, the ball! This can be the warriors in the 1st 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances about the right side of the bottom again in a 3 things!

It is worth mentioning the opening, the garage correct arm was wearing the black gear, it is usually because his right elbow within the game before the old injury features a relapse, however, with the action, he has to take off protective devices. Gear, it seems, has affected the cope with, before he took off as i feel much better.

Throughout against lebron James, the defense does very well in his or her Arsenal, but after he was lebron was a new knocked out, the referee provides stephen curry shoes blown the garage stopping foul, garage on the soil is various, make action towards referee said lebron shoulder.

In breakthrough, garage is also a difficult moves, lots of people all the method up his defense, as well as lebron, but Treasury first in lots of dazzling dribble move Thompson, after air and rival crash cases, the hard for you to score.

Tag: kyrie irving shoes calvin klein outlet Cristiano Ronaldo CR7 nike air more uptempo air force 1 kyrie 3 puma rihanna creepers velvet kd 10 kyrie 5 nike air max 97 adidas clothing stephen curry shoes kyire 3 john wall shoes balenciaga triple s soldier 12 kobe bryant jersey nike pg 2 lebron james shoes Lebron James Shoes adidas zx flux mizuno running shoes nike hyperdunk vans sk8 hi kyrie 4 halloween adidas yeezy boost adidas yeezy outlet nike lunar force 1 curry shoes adidas alphabounce curry 4 Shoes lebron soldier 10 kyrie shoes 3 adidas ultra boost 4 wholesale mlb hats lebron shoes adidas iniki supreme yeezys soldier 11 lebron 16 kyrie 2 kyrie 4 shoes adidas football cleats curry shoes air max 90 kyrie 4 yeezy shoes puma fenty nike sb dunk lebron james shoes lebron shoes kyrie 4 adidas tubular calvin klein underwear hyperdunk 2017 nike zoom vaporfly elite nike zoom vaporfly kd 11 adidas pure boost adidas yeezy boost 350 v2 zebra barbour jackets adidas porsche shoes adidas nmd human race NMD R1 Primeknit asics gel kayano 24 adidas rose 6 nike air max 270 adidas nmd birkenstock sandals rose 8 kobe 10 nike sock racer kd shoes curry 2 puma fenty nike epic react flyknit curry 5 shoes ugg 5815 curry 5 harden vol 2 kyrie 1 curry 5 stephen curry shoes new era caps curry 2 adidas nmd

Scene: kill god mode!Kevin Durant "3 + 1" on effort

Finals very last season, Arsenal's performance kd shoes is just not very ideal, although your data well, but the efficiency is not high, and his again pass error, defensive irvine was built key 3 points have become a "black spots" minute, apparently, in hope that in this to prove himself.

Simply no, after the opening, the three points within the database and didn't hit two shots, on the actual contrary, the knight a few points would hit many over there. Garage or concentrate on defense, he para such as lebron, Irwin, JR., have been people already, also include successful prevention.

In passing, did well in the Treasury, the ball to some teammate are fed correctly, but Mr Chu in many opportunity attack. 04 seconds left inside first quarter, garage dribble to the frontcourt, rhythm, but he could be confident the take several steps away from the three-point line and necessary to make curry shoes goes, the ball! This can also be the warriors in the first 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances on the right side of the base again in a 3 points!

It is worth mentioning which the opening, the garage right arm was wearing the black gear, it is usually because his right elbow inside the game before the old injury incorporates a relapse, however, with the action, he has to lift off protective devices. Gear, it seems like, has affected the manage, before he took off once i feel much better.

In against lebron James, the defense does very well in his / her Arsenal, but after he was lebron was a new knocked out, the referee provides stephen curry shoes blown the garage preventing foul, garage on the soil is various, make action towards the referee said lebron knee.

In breakthrough, garage can be a difficult moves, many people all the approach up his defense, such as lebron, but Treasury first in all sorts of dazzling dribble move Thompson, immediately after air and rival wreck cases, the hard to score.

Tag: kyrie irving shoes michael jordan shoes vans shoes kyrie shoes nike free air jordan shoes lebron james shoes kyrie 4 halloween yeezy boost 350 v2 balenciaga shoes yeezy shoes lebron soldier 10 adidas alphabounce Adidas Apparel adidas yeezy outlet jordan retro nike epic react flyknit nike kyrie 3 puma fenty< fila shoes yeezy boost kyrie irving basketball shoes calvin klein outlet stephen curry jersey nike pg 2 james harden vol 2 kobe 10 curry 5 adidas tubular nike zoom vaporfly elite curry 5 shoes kyrie shoes 3 Cristiano Ronaldo CR7 kyrie irving jersey curry 5 shoes lebron soldier 10 nike vapormax adidas soccer cleats kyire 3 lebron james shoes asics gel kayano 23 nike huarache adidas pure boost air force 1 ultra boost 3.0 lebron 14 shoes adidas yeezy boost 350 v2 zebra birkenstock sandals nike air more uptempo kyrie 4 nike epic react flyknit soldier 11 kyrie 4 ultra boost NMD R1 Primeknit kobe shoes adidas nmd shoes mizuno running shoes curry 4 shoes ecco Shoes curry 2 nike lunar force 1 adidas nmd xr1 kd shoes lebron 16 anello backpack outlet vans sk8 hi wholesale hats john wall shoes nike air max 270 curry 3 canada goose kd 11 shoes d rose 8 lebron 14 kyrie 2 shoes kd 10 nike zoom vaporfly curry shoes nike air max 97 nike sb dunk puma fenty slides nike sock racer nmd human race lebron soldier 10 jordan 32

гидра сайт доверенных магазинов

гидра сайт доверенных магазинов - гидра вход, гидра сайт доверенных магазинов

Full marks!Garage pass Kevin Durant get points

A couple of steals in his Toolbox, stephen curry shoes in the first 1 / 4, and the two steals to garage an overall total of 106 times within the playoffs career steals, which usually transcends the rick Barry, became the steals inside history of the warriors team inside playoffs.

Garage into seven three-pointers from the game, this also let his / her playoff three-pointers hit number as much as 261, match the Robert horry, ninth three points in playoff record list. Distance comes eighth Chauncey billups, he furthermore only six three things.

37 points in simply three games, came curry shoes alive, and this is his shock as to, including playoffs) 8th score 35 + sport with three alone, over 7 times of Russell westbrook, the surface of the league.

So many record the primary world war, there is no doubt that this game can be considered the garage in this series played the most effective game. The first several games, garage is averaging 29. 3 points and 4. 7 rebounds, 6 helps, shooting 40. 3% as well as 35. 3% from several, compared with the normal season shooting stage, a clear degree of decline, though the game, garage completely insane. The blazers in numerous players to hound him, but no one could disturb his rhythm. Storage, as it were, in the game again to learn "day day" feeling.

11 three-point series out hand, hit kevin durant shoes several goals, including vast miles of three points. Wearing warriors baseball hat sitting from the stands to watch the actual old garage, it also appears to obtain son's playing god look like some incredible performance. The lens for the old garage, he can't help but shook the head.

Of course, regardless of what other people think, garage three points for own performance with overall confidence. In the next quarter the warriors having 88-58 big lead the particular blazers, garage outside the actual three-point line again, the ball far from the one hand, this individual turned back field, the ball firmly in the basket, the whole uproar. Can put the three points in this state, the other celebration can say what?

Tag: kyrie irving shoes air jordan 32 vibram shoes kd shoes lebron soldier 10 yeezy boost triple white balenciaga shoes john wall shoes stephen curry jersey michael jordan shoes vans sk8 hi adidas zx flux adidas nmd xr1 kyrie 4 nmd human race nike sock racer adidas deerupt curry 4 footlocker triple s Shoes calvin klein underwear lebron 15 wholesale mlb hats nike roshe run one kevin durant jersey curry 2 nike air max 97 yeezy boost 350 v2 adidas crazy explosive birkenstock adidas tubular Adidas Apparel hyperdunk 2017 kyrie 3 yeezy shoes kyrie shoes 3 curry 5 asics gel kayano 24 puma fenty< nike vapormax curry 5 adidas tennis hu pharrell pg shoes lebron 14 d rose 8 kd 11 asics gel kayano 23 kyrie 4 shoes adidas eqt nike air max 270 air force 1 adidas terrex barbour jackets kyrie shoes kyrie irving jersey kobe 10 new era caps nike lunar force 1 air jordan shoes kyrie irving shoes calvin klein pegasus 35 kyrie irving jersey Lebron soldier 11 adidas nmd womens kyrie 4 halloween nike zoom vaporfly elite lebron james shoes nike huarache under armour shoes soldier 12 puma suede new balance running shoes kyrie 2 nike air more uptempo curry shoes nike lebron 14 adidas yeezy porsche design shoes nike kyrie 3 kobe 11 curry 3 kyrie 4 adidas nmd runner kyrie 5 kyire 3 curry shoes

Scene: kill god mode!Kevin Durant "3 + 1" on effort

Half-court done,stephen curry shoes the garage 12 items and 4 rebounds 6 facilitates, Owen 17 rebounds, 2 assists 1 contains the upper hand slightly. But as knight defeat inside the second half, even his one-on-one hit his items. In this series, OuWenBen needs to have certain advantages in counterpoint, such as the finals last year, because the season of Christmas wars, with their strong particular fortunes turned.

But today the warriors on the changes, let knights staggered, also let like one-on-one hit Owen curry shoes to obtain the rhythm. Actually, today more often than not was clay - Thompson Master Owen, although Owen hit a dead facing him, but clay height reach or to some degree, limits the Owen's invasion. In only a few times in the face of single singled out throughout his Arsenal, although Owen features good performance, but also it's hard another for a knight.

Whole play, scored 28 points 6 rebounds and 10 assists in the Treasury, 6 of 11 three-point kd shoes images. 24 points and 3 rebounds, 3 assists, Owen has scored 17 points inside first half, he scored seven points inside the second half. Facing the big four on the mighty, and only Jordan Owen in one-on-one acquire garage have chances, but today's garage to accomplish better.

Tag: kyrie irving shoes adidas porsche design lebron 14 curry 5 curry shoes kobe bryant jersey ugg 5815 new era caps asics gel kayano 23 puma fenty vans sk8 hi kd shoes kd 10 adidas boost adidas superstar Shoes nike air max 97 nike epic react kd shoes nike air vapormax Nike Soccer Cleats adidas nmd Adidas Apparel lebron 14 kyrie irving shoes kobe 10 NMD R1 Primeknit adidas terrex soldier 11 puma suede nike hyperdunk kyrie 2 nike kyrie 3 kyrie 4 anello backpack outlet kobe shoes asics gel kayano 24 curry shoes air jordan shoes curry 5 shoes kyrie 4 halloween adidas tennis hu pharrell adidas yeezy boost 350 v2 zebra michael jordan shoes air force 1 barbour jackets nike roshe run kevin durant jersey adidas yeezy nike free curry 4 adidas rose 6 yeezy boost curry shoes kyrie 4 adidas crazy explosive adidas alphabounce curry 3 balenciaga shoes lebron 15 nike sb dunk nike mercurial mizuno shoes puma fenty slides Cristiano Ronaldo CR7 nike vapormax adidas football cleats lebron james shoes adidas eqt fila shoes air max 90 john wall shoes adidas porsche adidas nmd air max 270 nike lebron shoes kyrie irving jersey curry 2 kyrie 5 kyrie 4 halloween kyrie irving shoes kyrie 3 lebron shoes new balance running shoes adidas deerupt curry 4 footlocker kyrie irving basketball shoes

Adidas NMD XR1 new OG color adidas nmd xr1 pk issue date

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17
Харківської міської  ради Харківської  області
Copyright © 2009
 sch17@kharkivosvita.net.ua

 

Rated by MyTOP Погода в Харкові » Україна