Запрошуємо до нашого музею "БОЙОВОЇ СЛАВИ"

  У кожної держави, кожного народу є дати й події, які складають основу, опорні точки їхньої історії, підґрунтя історичної пам'яті та національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була й вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні.
 

Уся інформація в музеї поділена на дві частини – це загальні відомості про війну та матеріали, які стосуються безпосередньо міста Харкова з 1941 по 1943 рр. Окремим блоком наведена інформація про Афганську війну, у якій брали участь і випускники нашої школи.
 
 Велика Вітчизняна війни (1941—1945pp.) — визвольна війна радянського народу проти фашистської Німеччини та її союзників (Угорщина, Італія, Румунія, Фінляндія). Підготовку до нападу на СРСР Німеччина почала в 1940 р. (план «Барбаросса»). Разом з європейськими союзниками Німеччина зосередила для нападу на СРСР 191,5 дивізії; сили противника нараховували 5,5 млн. людей, близько 4,3 тис. танків і штурмових знарядь, 47,2 тис. гармат і мінометів, близько 5 тис. бойових літаків, 192 кораблі. Німеччина планувала провести проти СРСР «блискавичну війну» («бліцкриг»). Кінцевою метою операцій, зазначалось у плані «Барбаросса», відмежування від азіатської Росії по загальній лінії Архангельськ – Волга.
 
 Зранку 22 червня 1941 року після артилерійської та авіаційної підготовки німецькі війська перейшли кордони СРСР. Того ж дня війну СРСР оголосила Італія (італійські війська почали бойові дії 20 червня) і Румунія. 23 червня — Словакія.
 23 червня була створена Ставка Головного Командування (з 8 серпня Ставка Верховного Головнокомандування) на чолі з І. В. Сталіним, який із 8 серпня став також Верховним Головнокомандуючим. 30 червня був створений Державний Комітет Оборони (ДКО). З червня почалося формування народного ополчення.
 10 серпня ДКО видав постанову по мобілізацію військовозобов’язаних 1890—1904 років народження та призовників 1922—1923 років народження. У цілому на кінець 1941 року було мобілізовано понад 14 млн. осіб.
 У той час німецькі війська захопили стратегічну ініціативу в повітрі та на землі. На кінець 1941 року Червона армія втратила вбитими й пораненими 850 тис. осіб. У полон потрапило близько 1 млн. осіб.
Після літнього наступу вермахту 1942 року німецькі війська вийшли на Волгу й Кавказ, окупувавши значну частину радянської території та позбавивши СРСР переваги в людських і матеріальних ресурсах.
  Поступово Червона армія почала витісняти німців із території СРСР, почавши з відчутних ударів у битві під Сталінградом і на Курській дузі. Після операції «Багратіон» у Білорусі Червона армія завоювала стратегічну ініціативу до кінця війни. До лютого 1945 р. радянські війська досягли кордонів Німеччини й у квітні 1945 р. ввійшли в Берлін.
 Перемогу у війні ми святкуємо 9 травня 1945 року. У цей день була підписана капітуляції Німеччини за московським часом (у Європі ще був день 8 травня). 
 У багатьох містах Радянського Союзу було споруджено пам'ятники та меморіальні комплекси Великій Вітчизняній Війні. Зокрема серед найбільших в Україні - Національний музей історії Великої Вітчизняної війни з пам'ятником «Батьківщина-мати» та Могила невідомого солдата в Києві, Меморіал героїчної оборони Одеси, Аджимушкайські каменярні, Монумент Слави у Львові та інші.
 
 Харківщина та місто Харків мали велике політичне, економічне і воєнно-стратегічне значення та посідали у воєнних планах Гітлера значне місце. Він називав його „замком, який зачиняє український простір”. Харків, як важливий залізничний вузол, був тісно пов’язаний із багатьма економічними районами. Через місто пролягали шляхи на Донбас і Кавказ.
Наприкінці вересня 1941 року становище на південному фланзі ставало ще складнішим. Війська загарбників мали перевагу в силі, у зброї та в техніці. Фашисти захопили Правобережну і значну частину Лівобережної України та вийшли на підступи до Харкова.
 До оборони почали готуватися всі: хто міг тримати лопату в руках – рили протитанкові рови, траншеї, установлювали загородження. На оборонних земляних роботах працювало близько 350 тис. чоловік. За ініціативою трудящих нашого краю почалося збирання коштів у Фонд оборони.  Харків’яни внесли до Фонду близько 100 млн.крб. Але, незважаючи на це та на напруження всіх сил народу, війська Червоної армії почали відступати. П’ять діб стримували наші війська ворога. Але фашисти, маючи перевагу в живій силі та озброєнні, 24 жовтня 1941 року вдерлися в місто Харків.
 
 Вуличні бої в Харкові, 25 жовтня 1941 року.
Жах охопив місто. Окупанти вбивали без суду та слідства, грабували.
 
 Люди вмирали не тільки від страшних знущань, але й від голоду та хвороб. Тільки в 1942р. у Харкові померло 22 708 мешканців ( з них - 13 749 від голоду). Загалом загинуло близько 200 тис. людей. На каторжні роботи в Німеччину вивезено близько 300 тис. юнаків і дівчат.
 Багато людей загинуло в концтаборах, яких у Харківській області налічувалося 22 - більше, ніж у будь-якій області України. У таборах було встановлено нестерпний режим - катування голодом, пораненим не подавали ніякої медичної допомоги. Доля радянських військовополонених стала трагедією великого масштабу.
 Дуже трагічною стала доля єврейського населення Харківщини. Для них було створено окреме місце проживання від всього міста. Туди було переселено 16 тис. осіб. Більшість із них була страчена в Дробицькому Яру. На місці колишнього гетто в 1992 році було встановлено Стіну Суму.
  
 Пам’ятник жертвам Голокосту в Харкові, Дробицький яр.
 На окупованій території було введено примусову трудову повинність. Для цивільного населення, зайнятого на примусових роботах, застосовується режим, установлений для військовополонених: 12-,14- і навіть 16-годинний робочий день, незважаючи на вік, стать, стан здоров'я, дуже низька заробітна платя, голодні пайки, тяжкі умови праці. Найстрашнішим наслідком економічної політики окупантів був масовий голод.
 З початком окупаційного режиму харків'яни підтягалися вивезенню на роботи в Німеччину. На примусові роботи вивозилося населення не тільки Харкова, а й міст і сіл Харківської області. Усього з Харкова й області окупанти вивезли до Німеччини 167 тисяч людей.
 Унаслідок окупації та воєнних дій Харківщина зазнала великих збитків. Місто й села були перетворені на руїни. Гітлерівці пограбували і зруйнували 500 підприємств союзної, республіканської та місцевої промисловості, електростанції, залізничний транспорт. Було вивезено в Німеччину 230 тис. тонн зерна, сотні тисяч голів продуктивної худоби, електротехнічне устаткування, верстати, трактори.
  
 Таким залишили Харків німецько-фашистські загарбники. Вул. Сумська, напроти пам’ятника Т.Шевченкові наша рідна «Пиріжкова».
  
 точка зйомки 43. пл. Тевелєва (Радянської України з 1975р., пл. Конституції зараз) 1942р. На задньому плані - готель "Червоний", який було побудовано на місці Миколаївського собору і знищено під час боїв за Харків.
  
 Харків’яни пам’ятають тих, хто боровся за визволення міста й вшановують імена героїв, залишаючи їх навічно в назвах своїх вулиць.
 Під час першого визволення Харкова відзначився 227-ий стрілецький полк 183-ої дивізії під командуванням майора Є.Б.Ахсарова зайняв тодішній висілок Харкова - Олексіївку. Сьогодні одна з вулиць цього району названа на його честь. 
 У важких боях за Харків разом з радянськими воїнами відважно боролися з фашистськими загарбниками воїни Першого Окремого чехословацького батальйону під командуванням полковника Людвіка Свободи, який після війни став Президентом Чехословацької Соціалістичної Республіки. Більше тижня, починаючи з 8 березня 1943 р., цей батальйон тримав героїчну оборону на річці Мжі в районі села Соколове Зміївського району Харківської області проти наступальних частин гітлерівської дивізії «Мертва голова». Командирові 1-ої роти цього батальйону Отакару Ярошу, який загинув під час боїв, за виявлений у них героїзм було присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Імена Людвіка Свободи та Отакара Яроша увічнені в назвах вулиць міста.
 Далеко за межами СРСР став відомий подвиг 25 гвардійців під командуванням лейтенанта Петра Миколайовича Широніна, які обороняли залізничний переїзд біля Таранівки. Бійці відбили численні атаки фашистської піхоти з танками, бронемашинами, самохідними гарматами, знищили 13 ворожих танків і бронемашин, дві самохідних гармати, 6 бронетранспортерів, вивели з ладу понад 100 гітлерівських солдатів. Із 25 воїнів лише п’ять, у тому числі й командир взводу Широнін, залишилися живими. Усім 25 захисникам переїзду присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Сьогодні вул. Гвардійців Широнинців перетинає Салтівський жилой масив від Північної Салтівки до Немишлі.
Вулиця Ново-Продольна, що пов’язує вул.Сумську та район Павлового Поля, у 1968 році була перейменована на вулицю Дерев’янка. Герой Радянського Союзу, командир взводу протитанкових гармат, молодший лейтенант А. А. Дерев’янка загинув 20 серпня 1943 року під час другого визволення Харкова.
 У районі Нових Будинків проходить вулиця Харківських Дивізій, яка отримала цю назву на честь 89-ї гвардейської Бєлгородської стрелецької дивізії, 252-ї стрілкової дивізії, 84-ї стрілкової дивізії, 299-ї стрілкової дивізії, 116-ї стрілкової дивізії, 375-ї стрілкової дивізії, 183-ї стрілкової дивізії, 15-ї гвардейської стрілкової дивізії, 28-ї гвардейської стрілкової дивізії, 93-ї гвардейської стрілкової дивізії.  На честь воїнів-визволителів на початку вулиці встановлена пам’ятна стела скульптора С. Я. Якубовича.
 Сьогодення клубу «Червона гвоздика»
 Клуб «Червона гвоздика» створено в 1980 р. Керівник – учитель історії Алейнікова Тетяна Тихонівна, з 2009 року – Литвиненко Ірина Валеріївна.
 Девіз клубу:
«Весь под ногами шар земной.
Живу, дышу, пою,
Но в памяти всегда со мной погибшие в бою»

 У ході операції «Пам’ять» узято на облік 728 ветеранів бойових дій, які мешкали на той час у 522 мікрорайоні та в с.Велика Данилівка. Здійснено 26 походів місцями бойових дій на Харківщині:
- Харків – Соколово;
- Харків – Ізюм;
- Харків – Тараново;
- Харків – Жихар та інш.
 У 1984 р. у школі відкрито Музей Бойової Слави. Зібрано 526 експонатів для музею: документи, особисті речі ветеранів, нагороди, зброя. 
 Традиції клубу «Червона гвоздика»:
- щорічна операція «Пам’ять»;
- привітання ветеранів зі святами;
- мітинг до Дня Перемоги з участю ветеранів війни;
-заочні подорожі по місцях бойових дій;
- уроки Мужності.
 

 

Коментарії

Adidas NMD XR1 new OG color adidas nmd xr1 pk issue date

Добрый день!

http://jbj5al45hzdsqou14nllvvenu70823o3a7sid3zl1bnb5kef4u.com jbj5al45hzdsqou14nllvvenu70823o3a7sid3zl1bnb5kef4u

1vLG2JQDYvS

Three color synchronization shelves!adidas nmd r1 pk series

New 2018 basketball -- [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url]

Double Kevin Durant, or double garage?This is a headache thing

Being a core point guard, garage along with other three split the difference is that he is the team recruit and organizer. In different words, he can't end up like novak on the perimeter around waiting for kevin durant shoes someone else to supply him the ball. We take novak with a comparison, everything also - reference counted for people like us each a 3-pointer facilitates objects, and to occasion, after statistics, novak found there is much surprise hit 3-pointers, 149, 146 is a teammate's pass and strike; Three-point shots hit the second more this season Ryan - Anderson isn't a exception, he hit curry shoes throughout 213, has 206 relies upon your friend's passing.

The garage He the many 3-pointer this season, you will discover 105 of 3 isn't sending (272), basically, is to create opportunities, nasty sto vote. This trick within the team's star, such seeing that flow of harden, vladimir radmanovic, kobe Bryant, Robert, but often because another person errs, physical strength use, to the number of times few, and the hit ratio isn't high. But obviously is definitely an exception in the Treasury, his three-point shot 105 times is not assists quantity highest inside alliance,stephen curry shoes even better as compared to lebron James thrown directly into more all 3-pointers, along with the shooting is in any league all five this sort of not assists free-throw shooting players out on the fifth (41. 8%), each quality and quantity. Obtained together, the three points to thrown into space just isn't an easy thing, will need to have the forty percent three-point shots need to create his own images, this how tired! The most precious is, no issue when and where, and how to make simple moves, garage has an increased percentage. It is no wonder which the manager of the a warrior when Bob myers not long ago told the Associated Media said: "as long since it's garage, to receive the ball is reasonable. inch.

Tag: kyrie irving shoes kd shoes nike free kobe shoes mizuno running shoes adidas yeezy boost 350 v2 zebra lebron james shoes kd shoes store birkenstock shoes kyrie irving shoes asics gel kayano 23 curry 3 shoes lebron james shoes yeezy boost ultra boost kyrie 3 shoes adidas nmd r1 primeknit new balance running shoes Cristiano Ronaldo CR7 adidas porsche fila shoes michael jordan shoes stephen curry jersey adidas zx flux curry 5 lebron soldier 10 adidas ultra boost 4 ecco Shoes nike vapormax canada goose adidas crazy explosive adidas deerupt lebron james shoes kyrie 3 adidas terrex adidas boost kobe shoes nike epic react adidas nmd xr1 kyrie 5 hand spinner air max 90 stephen curry shoes calvin klein outlet adidas tubular kyrie irving jersey nmd human race kd 10 curry 4 calvin klein puma fenty lebron 15 ashes ultra boost 3.0 adidas soccer cleats kyrie 4 halloween Nike Lebron James Shoes kobe 11 kyrie irving shoes birkenstock sandals kyrie 4 curry 5 adidas iniki wholesale nba hats d rose 6 nike pg 2 Nike CR7 nike air max 97 adidas alphabounce lebron 16 nike air vapormax air jordan shoes puma rihanna creepers camo nike kyire shoes yeezy boost 350 v2 nike kyrie 3 nike huarache nike air more uptempo nmd human race stephen curry basketball shoes lebron 14 nike hyperdunk anello backpack nike sb dunk pg shoes nike sock racer kyire 3

Kevin Durant # 51 playoff blocks to history

Finals very last season, Arsenal's performance [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] is not very ideal, although the information well, but the efficiency is not high, and his rear pass error, defensive irvine was built key 3 points have grown a "black spots" second, apparently, in hope that within this to prove himself.

No, after the opening, the three points inside the database and didn't struck two shots, on your contrary, the knight about three points would hit many over there. Garage or focus on defense, he para such as lebron, Irwin, JR., has been people already, also get successful prevention.

In transferring, did well in the Treasury, the ball to your teammate are fed properly, but Mr Chu in a number of opportunity attack. 04 seconds left inside the first quarter, garage dribble to the frontcourt, rhythm, but he could be confident the take a number of steps away from the three-point line and necessary to make [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] moves, the ball! This is also the warriors in the first 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances within the right side of the camp again in a 3 things!

It is worth mentioning that this opening, the garage correct arm was wearing a black gear, it is also because his right elbow within the game before the old injury has a relapse, however, with the experience, he has to remove protective devices. Gear, it seems, has affected the handle, before he took off while i feel much better.

Within against lebron James, the defense is progressing very well in his / her Arsenal, but after he was lebron was a new knocked out, the referee offers [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] blown the garage blocking foul, garage on the bottom is various, make action on the referee said lebron elbow.

In breakthrough, garage can also be a difficult moves, a myriad of people all the means up his defense, which includes lebron, but Treasury first in many dazzling dribble move Thompson, following air and rival wreck cases, the hard to score.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.ecco.us.com]ecco Shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier12.us]nike lebron soldier 12[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url] [url=http://www.yeezytriplewhite.com]yeezy triple white[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.curry4footlocker.com]curry 4[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]nike air max 270[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.barbourjackets.us.com]barbour jackets[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.com.co]kyrie shoes[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.asicsgelkayano24.com]asics gel kayano 24[/url] [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.adidastubular.us]adidas tubular[/url] [url=http://www.newbalancerunningshoes.us.com]new balance running shoes[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]nike kobe shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.nikelunarforce1.com]nike lunar force 1[/url] [url=http://www.drose8.com]rose 8[/url] [url=http://www.curry3shoes.com]curry 3 shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.balenciagatriplesshoes.com]balenciaga triple s[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdwomens.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.adidasnmdhumanrace.com]nmd human race[/url] [url=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com]adidas yeezy boost 350 v2 zebra[/url] [url=http://www.stephencurry.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4 shoes[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]harden vol 2[/url] [url=http://www.kyrie3.us]nike kyrie 3[/url] [url=http://www.nikezoomvaporflyelite.us]nike zoom vaporfly elite[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.puma-fenty.us]puma fenty<[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.adidasalphabounce.com]adidas alphabounce[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com]Lebron Shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.nikesoccercleats.us.com]Nike Football Cleats[/url] [url=http://www.ugg5815.com]ugg 5815[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.curry-2.com]curry 2[/url] [url=http://www.nmdr1.us]NMD R1 Primeknit[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.kyrie-5.com]kyrie 5[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.airjordan-31.com]air jordan 31[/url] [url=http://www.calvinklein.us.com]calvin klein outlet[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.anellobackpack.us.com]anello backpack outlet[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]Nike lebron soldier 11[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url]

adidas nmd shoes - 350 custom art appreciation

New 2018 basketball -- [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url]

201811.14wengdongdong curry

201811.14wengdongdong

curry jersey


supreme clothing


ray ban


supra shoes


soccer jersey


adidas football boots


christian louboutin


nike air huarache


moncler jackets


ugg australia


nfl jerseys


flip-flops


bvlgari rings


lebron 15


bottega veneta


adidas outlet store


tiffany bracelet


scarpe mbt


pandora jewelry


ray ban sunglasses


michael kors outlet clearance


jordans


jordan 5


oakley sunglasses wholesale


nike dunks


tiffany jewelry


wholesale nfl jerseys


uggs


basketball shoes


cheap soccer jerseys


longchamp handbags


coach outlet online


adidas ultra boost


ray bans


jordan pas cher


nfl jerseys


lebron 15


stan smith


nike mercurial superfly


nike flip-flops


ralph lauren uk


michael kors outlet online


herve leger dresses


christian louboutin


columbia outlet


versace bags


off-white


north face outlet


ugg boots


kyrie 2


oakley sunglasses


longchamp handbags


van cleef & arpels jewelry


wholesale hats


nike dunks


coach outlet


teva sandals


michael kors handbags


air max 270


christian louboutin outlet


north face outlet


hermes belt


oakley sunglasses


canada goose outlet


kate spade handbags


north face jackets


vans shoes


nike free run


levi's jeans


cheap nfl jerseys


manolo blahnik


jordan retro


woolrich jackets


coach outlet


tiffany jewelry


louboutin outlet


undefeated shoes


adidas jeremy scott


coach handbags


pandora charms


air force 1


nike presto


nike shoes for men


police sunglasses


nike outlet


ralph lauren


prada handbags


prada sunglasses


ugg boots


light up shoes


soldier 11


jordan 4


nike tennis


nike blazer


nike epic react flyknit


soccer jerseys


polo ralph lauren


201811.14wengdongdong

cheap mlb

cheap mlb jerseys

uggs

christian louboutin

polo ralph lauren outlet online

columbia shoes

ecco outlet

coach factory outlet

timberland outlet

arizona diamondbacks jerseys

texas rangers jersey

converse shoes

jordan shoes

kate spade bags

nike air max 1

supreme clothing

tiffany and co

prada handbags

canada goose

nike outlet

louboutin shoes

jimmy choo

coach handbags

swarovski crystal

salvatore ferragamo shoes

polo ralph lauren outlet online

timberland boots

canada goose sale

nike air max 95

timberland boots outlet

birkenstock shoes

michael kors outlet online

fitflops

louis vuitton outlet

longchamp outlet

adidas outlet

coach factory outlet

uggs outlet

michael kors handbags

kate spade handbag

canada goose outlet

coach factory outlet

uggs outlet

adidas nmd

canada goose outlet

pandora

coach outlet

north face jackets

coach outlet online

ugg boots

new balance shoes

pandora charms sale clearance

fendi handbags

kate spade handbags

coach outlet store online clearances

ugg outlet

mont blanc pens

kate spade

jordans

coach outlet

michael kors outlet

pandora jewelry outlet

ysl outlet

cheap nike air max

ralph lauren outlet

birkenstock

coach outlet store

uggs

fake rolex

adidas shoes

gucci outlet

michael kors outlet

uggs outlet store

nike air max

cleveland indians jerseys

uggs outlet

uggs outlet

pandora outlet

cheap oakley sunglasses

chicago white sox jerseys

jordan shoes

coach outlet online

kate spade outlet store

nike air max 87

louis vuitton outlet online

pandora jewelry

adidas yeezy

fitflops

coach outlet

canada goose outlet

yeezy boost

christian louboutin

oakley sunglasses

pandora store

uggs

nike air max outlet

michael kors outlet

fitflops

uggs outlet

canada goose outlet

baltimore orioles jerseys

fitflops sale clearance

michael kors outlet

coach factory outlet

ugg boots

pittsburgh pirates jerseys

coach outlet

ugg outlet store

dr martens

nike free 4.0

longchamp handbags

new york mets jerseys

tory burch outlet

nike air presto

pandora charms

adidas originals

nike cortez

fitflops

michael kors

lacoste polo shirts

ray ban sunglasses

pandora jewelry official site

valentino shoes

nike shoes

air jordan shoes

yeezy boost 350

canada goose outlet

birkenstock outlet

nike cortez

canadian goose

kate spade bags

toronto blue jays jerseys

ugg outlet

air more uptempo

canada goose outlet

ugg boots

louboutin shoes

nike air max

coach outlet

christian louboutin outlet

birkenstock sandals

michael kors outlet

ugg outlet

jordan shoes

coach outlet store online

moncler outlet

ugg outlet

ralph lauren

cheap jordans free shipping

tory burch outlet

yeezy 350 boost

pandora charms sale clearance

nike huarache

rolex watches

canada goose jackets

ralph lauren sale clearance

coach factory outlet online

coach outlet online

christian louboutin shoes

moncler outlet

polo outlet

pandora outlet

ugg outlet

hermes handbags

ralph lauren sale clearance

moncler outlet

ugg outlet

fred perry

jordan shoes

cheap jordan shoes

kate spade handbag

michael kors handbags

coach

coach outlet

cheap jordans

coach factorty outlet

salvatore ferragamo shoes

polo outlet store

birkenstock shoes

kate spade outlet

canada goose jackets

fred perry polo

michael kors outlet clearance

discount oakley sunglasses

birkenstock outlet

air max 2017

polo outlet

ray ban sunglasses discount

moncler outlet

moncler outlet

pandora charms

pandora charms sale

oakley sunglasses outlet

coach canada

michael kors outlet online

ugg boots

kate spade outlet store

adidas shoes

ray ban sunglasses

adidas yeezy boost

coach factory outlet

longchamp handbags

nike shoes for men

ralph lauren outlet

timberland boots

coach outlet

moncler jackets

air jordans

pandora jewelry

kansas city royals jerseys

kate spade outlet

ralph lauren sale

kate spade outlet

vans shoes

uggs outlet

coach outlet

hermes handbags

air max 2019

kate spade outlet

oakley sunglasses

moncler jackets

polo outlet

pandora charms

coach outlet store

coach factory outlet

oakley sunglasses

salvatore ferragamo

kate spade handbags

moncler outlet

underarmour shoes

nike react shoes

michael kors outlet

michael kors outlet online

kate spade outlet store

atlanta braves jerseys

christian louboutin outlet

nike shoes

coach factory outlet

adidas nmd

uggs outlet store

pandora charms

supra shoes

tampa bay devil rays jerseys

nike outlet store

tory burch outlet

birkenstock sandals

canada goose outlet

nike air max shoes

rolex watches

adidas yeezy

coach outlet

canadian goose

adidas yeezy boost

ugg outlet

fitflops sale clearance

pandora charms

michael kors outlet clearance

louis vuitton outlet store

philipp plein shirt

coach outlet store

cheap ray bans

pandora jewelry

supra shoes

adidas shoes

fitflops

nike outlet

yeezy boost

uggs outlet

kate spade outlet

nike zoom

kate spade handbags

pandora jewelry outlet

uggs outlet

nike shoes

adidas stan smith

pandora outlet

mont blanc

louis vuitton outlet online

air max 2018

louis vuitton

nike shoes

jimmy choo outlet

nike store

coach outlet

kate spade

coach factory outlet

pandora jewelry

true religion outlet online

kevin durant shoes

ralph lauren outlet

pandora jewelry

coach outlet

ecco shoes

coach factorty outlet

adidas nmd

pandora charms

converse all star

canada goose jackets

jordan retro

adidas shoes

air jordan shoes

pandora jewelry

asics outlet

louis vuitton handbags

jordan shoes

ultra boost

asics shoes

ecco shoes for men

polo ralph lauren outlet

nike outlet

canada goose sale

nike dunks

adidas

adidas yeezy boost

pandora jewelry

adidas superstar

christian louboutin outlet

timberland boots

hermes birkin

dansko shoes

adidas outlet

lebron james shoes

adidas shoes

pandora jewelry

michael kors outlet clearance

ugg outlet

ugg outlet

coach factory outlet

moncler outlet

vans store

air max 2018

canada goose outlet

louis vuitton

ysl handbags

ralph lauren outlet

north face outlet

cheap jordans for sale

nike air more money

oakley sunglasses

cheap nfl jerseys

nike free run

birkenstocks

canada goose outlet

coach outlet store

moncler outlet

kobe bryant shoes

adidas outlet

coach factory outlet

yeezy boost

michael kors handbags

canada goose jackets

air max 97

swarovski outlet

moncler

colorado rockies jerseys

kate spade bags

birkenstock sandals

nike shox

christian louboutin

kobe shoes

michael kors outlet

fitflops sale clearance

michael kors outlet canada

ugg outlet

hermes bags

uggs outlet

coach outlet

ralph lauren outlet

ralph lauren uk

pandora outlet

christian louboutin outlet

coach outlet

moncler jackets

prada outlet

nike basketball shoes

toms outlet

polo ralph lauren outlet

coach outlet

louis vuitton outlet

san diego padres jerseys

canada goose outlet

canada goose outlet

timberland boots

pandora jewelry

cheap jordans

nike zoom

nike air max zero

toms outlet

kyrie 4 shoes

cheap nfl jerseys

ralph lauren sale clearance

adidas yeezy

kate spade

fitflops

reebok shoes

coach factory outlet

pg 2

air max 90

true religion outlet

los angeles dodgers jerseys

kate spade outlet

gucci handbags

birkenstock sandals

michael kors outlet

polo ralph lauren outlet

uggs outlet

adidas outlet

milwaukee brewers jerseys

ugg outlet

ugg outlet

adidas nmd shoes

salomon shoes

toms shoes

michael kors outlet online

burberry outlet

coach outlet

timberland outlet

uggs canada

oakley sunglasses

kate spade outlet

seattle mariners jerseys

coach outlet

nike outlet online

gucci outlet

coach factory outlet online

coach factory outlet

mlb jerseys

florida marlins jerseys

pandora charms sale clearance

dr martens outlet

coach outlet

oakland athletics jerseys

kate spade

minnesota twins jerseys

coach outlet

los angeles angels jerseys

coach outlet

louboutin shoes

uggs outlet

nfl jerseys wholesale

coach outlet

adidas campus

moncler outlet

houston astros jerseys

longchamp outlet

cartier outlet

cristiano ronaldo jerseys

coach factory outlet

air jordans

converse outlet store

moncler outlet

jordan retro 11

jordan shoes

new balance outlet

coach outlet

columbia sportswear

ugg boots

coach outlet store

coach outlet

ugg boots

fitflops sale

pandora charms

pandora charms

adidas shoes

nike huarache

cheap jordans

ecco shoes

ugg boots

coach outlet store

nike tessen

ugg australia

ralph lauren uk

michael kors outlet

cheap oakley sunglasses

ecco shoes

coach factorty outlet

kate spade handbags

coach factory outlet

oakley sunglasses

ray ban sunglasses

timberland boots

michael kors outlet

pandora jewelry official site

philipp plein outlet

kate spade outlet

jimmy choo outlet

hermes handbags

ugg outlet

canada goose outlet

nike outlet

nike shoes

skechers shoes

pandora jewelry

tory burch outlet online

michael kors outlet

canada goose jackets

uggs outlet

nike air max

adidas superstar

ugg boots

air max 97

cincinnati reds jerseys

nike outlet

red bottom shoes

moncler outlet online

dr martens boots

nike outlet online

nmd adidas

cheap jordan shoes

181108yueqin

cheap mlb

cheap mlb jerseys

uggs

christian louboutin

polo ralph lauren outlet online

columbia shoes

ecco outlet

coach factory outlet

timberland outlet

arizona diamondbacks jerseys

texas rangers jersey

converse shoes

jordan shoes

kate spade bags

nike air max 1

supreme clothing

tiffany and co

prada handbags

canada goose

nike outlet

louboutin shoes

jimmy choo

coach handbags

swarovski crystal

salvatore ferragamo shoes

polo ralph lauren outlet online

timberland boots

canada goose sale

nike air max 95

timberland boots outlet

birkenstock shoes

michael kors outlet online

fitflops

louis vuitton outlet

longchamp outlet

adidas outlet

coach factory outlet

uggs outlet

michael kors handbags

kate spade handbag

canada goose outlet

coach factory outlet

uggs outlet

adidas nmd

canada goose outlet

pandora

coach outlet

north face jackets

coach outlet online

ugg boots

new balance shoes

pandora charms sale clearance

fendi handbags

kate spade handbags

coach outlet store online clearances

ugg outlet

mont blanc pens

kate spade

jordans

coach outlet

michael kors outlet

pandora jewelry outlet

ysl outlet

cheap nike air max

ralph lauren outlet

birkenstock

coach outlet store

uggs

fake rolex

adidas shoes

gucci outlet

michael kors outlet

uggs outlet store

nike air max

cleveland indians jerseys

uggs outlet

uggs outlet

pandora outlet

cheap oakley sunglasses

chicago white sox jerseys

jordan shoes

coach outlet online

kate spade outlet store

nike air max 87

louis vuitton outlet online

pandora jewelry

adidas yeezy

fitflops

coach outlet

canada goose outlet

yeezy boost

christian louboutin

oakley sunglasses

pandora store

uggs

nike air max outlet

michael kors outlet

fitflops

uggs outlet

canada goose outlet

baltimore orioles jerseys

fitflops sale clearance

michael kors outlet

coach factory outlet

ugg boots

pittsburgh pirates jerseys

coach outlet

ugg outlet store

dr martens

nike free 4.0

longchamp handbags

new york mets jerseys

tory burch outlet

nike air presto

pandora charms

adidas originals

nike cortez

fitflops

michael kors

lacoste polo shirts

ray ban sunglasses

pandora jewelry official site

valentino shoes

nike shoes

air jordan shoes

yeezy boost 350

canada goose outlet

birkenstock outlet

nike cortez

canadian goose

kate spade bags

toronto blue jays jerseys

ugg outlet

air more uptempo

canada goose outlet

ugg boots

louboutin shoes

nike air max

coach outlet

christian louboutin outlet

birkenstock sandals

michael kors outlet

ugg outlet

jordan shoes

coach outlet store online

moncler outlet

ugg outlet

ralph lauren

cheap jordans free shipping

tory burch outlet

yeezy 350 boost

pandora charms sale clearance

nike huarache

rolex watches

canada goose jackets

ralph lauren sale clearance

coach factory outlet online

coach outlet online

christian louboutin shoes

moncler outlet

polo outlet

pandora outlet

ugg outlet

hermes handbags

ralph lauren sale clearance

moncler outlet

ugg outlet

fred perry

jordan shoes

cheap jordan shoes

kate spade handbag

michael kors handbags

coach

coach outlet

cheap jordans

coach factorty outlet

salvatore ferragamo shoes

polo outlet store

birkenstock shoes

kate spade outlet

canada goose jackets

fred perry polo

michael kors outlet clearance

discount oakley sunglasses

birkenstock outlet

air max 2017

polo outlet

ray ban sunglasses discount

moncler outlet

moncler outlet

pandora charms

pandora charms sale

oakley sunglasses outlet

coach canada

michael kors outlet online

ugg boots

kate spade outlet store

adidas shoes

ray ban sunglasses

adidas yeezy boost

coach factory outlet

longchamp handbags

nike shoes for men

ralph lauren outlet

timberland boots

coach outlet

moncler jackets

air jordans

pandora jewelry

kansas city royals jerseys

kate spade outlet

ralph lauren sale

kate spade outlet

vans shoes

uggs outlet

coach outlet

hermes handbags

air max 2019

kate spade outlet

oakley sunglasses

moncler jackets

polo outlet

pandora charms

coach outlet store

coach factory outlet

oakley sunglasses

salvatore ferragamo

kate spade handbags

moncler outlet

underarmour shoes

nike react shoes

michael kors outlet

michael kors outlet online

kate spade outlet store

atlanta braves jerseys

christian louboutin outlet

nike shoes

coach factory outlet

adidas nmd

uggs outlet store

pandora charms

supra shoes

tampa bay devil rays jerseys

nike outlet store

tory burch outlet

birkenstock sandals

canada goose outlet

nike air max shoes

rolex watches

adidas yeezy

coach outlet

canadian goose

adidas yeezy boost

ugg outlet

fitflops sale clearance

pandora charms

michael kors outlet clearance

louis vuitton outlet store

philipp plein shirt

coach outlet store

cheap ray bans

pandora jewelry

supra shoes

adidas shoes

fitflops

nike outlet

yeezy boost

uggs outlet

kate spade outlet

nike zoom

kate spade handbags

pandora jewelry outlet

uggs outlet

nike shoes

adidas stan smith

pandora outlet

mont blanc

louis vuitton outlet online

air max 2018

louis vuitton

nike shoes

jimmy choo outlet

nike store

coach outlet

kate spade

coach factory outlet

pandora jewelry

true religion outlet online

kevin durant shoes

ralph lauren outlet

pandora jewelry

coach outlet

ecco shoes

coach factorty outlet

adidas nmd

pandora charms

converse all star

canada goose jackets

jordan retro

adidas shoes

air jordan shoes

pandora jewelry

asics outlet

louis vuitton handbags

jordan shoes

ultra boost

asics shoes

ecco shoes for men

polo ralph lauren outlet

nike outlet

canada goose sale

nike dunks

adidas

adidas yeezy boost

pandora jewelry

adidas superstar

christian louboutin outlet

timberland boots

hermes birkin

dansko shoes

adidas outlet

lebron james shoes

adidas shoes

pandora jewelry

michael kors outlet clearance

ugg outlet

ugg outlet

coach factory outlet

moncler outlet

vans store

air max 2018

canada goose outlet

louis vuitton

ysl handbags

ralph lauren outlet

north face outlet

cheap jordans for sale

nike air more money

oakley sunglasses

cheap nfl jerseys

nike free run

birkenstocks

canada goose outlet

coach outlet store

moncler outlet

kobe bryant shoes

adidas outlet

coach factory outlet

yeezy boost

michael kors handbags

canada goose jackets

air max 97

swarovski outlet

moncler

colorado rockies jerseys

kate spade bags

birkenstock sandals

nike shox

christian louboutin

kobe shoes

michael kors outlet

fitflops sale clearance

michael kors outlet canada

ugg outlet

hermes bags

uggs outlet

coach outlet

ralph lauren outlet

ralph lauren uk

pandora outlet

christian louboutin outlet

coach outlet

moncler jackets

prada outlet

nike basketball shoes

toms outlet

polo ralph lauren outlet

coach outlet

louis vuitton outlet

san diego padres jerseys

canada goose outlet

canada goose outlet

timberland boots

pandora jewelry

cheap jordans

nike zoom

nike air max zero

toms outlet

kyrie 4 shoes

cheap nfl jerseys

ralph lauren sale clearance

adidas yeezy

kate spade

fitflops

reebok shoes

coach factory outlet

pg 2

air max 90

true religion outlet

los angeles dodgers jerseys

kate spade outlet

gucci handbags

birkenstock sandals

michael kors outlet

polo ralph lauren outlet

uggs outlet

adidas outlet

milwaukee brewers jerseys

ugg outlet

ugg outlet

adidas nmd shoes

salomon shoes

toms shoes

michael kors outlet online

burberry outlet

coach outlet

timberland outlet

uggs canada

oakley sunglasses

kate spade outlet

seattle mariners jerseys

coach outlet

nike outlet online

gucci outlet

coach factory outlet online

coach factory outlet

mlb jerseys

florida marlins jerseys

pandora charms sale clearance

dr martens outlet

coach outlet

oakland athletics jerseys

kate spade

minnesota twins jerseys

coach outlet

los angeles angels jerseys

coach outlet

louboutin shoes

uggs outlet

nfl jerseys wholesale

coach outlet

adidas campus

moncler outlet

houston astros jerseys

longchamp outlet

cartier outlet

cristiano ronaldo jerseys

coach factory outlet

air jordans

converse outlet store

moncler outlet

jordan retro 11

jordan shoes

new balance outlet

coach outlet

columbia sportswear

ugg boots

coach outlet store

coach outlet

ugg boots

fitflops sale

pandora charms

pandora charms

adidas shoes

nike huarache

cheap jordans

ecco shoes

ugg boots

coach outlet store

nike tessen

ugg australia

ralph lauren uk

michael kors outlet

cheap oakley sunglasses

ecco shoes

coach factorty outlet

kate spade handbags

coach factory outlet

oakley sunglasses

ray ban sunglasses

timberland boots

michael kors outlet

pandora jewelry official site

philipp plein outlet

kate spade outlet

jimmy choo outlet

hermes handbags

ugg outlet

canada goose outlet

nike outlet

nike shoes

skechers shoes

pandora jewelry

tory burch outlet online

michael kors outlet

canada goose jackets

uggs outlet

nike air max

adidas superstar

ugg boots

air max 97

cincinnati reds jerseys

nike outlet

red bottom shoes

moncler outlet online

dr martens boots

nike outlet online

nmd adidas

cheap jordan shoes

181108yueqin

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17
Харківської міської  ради Харківської  області
Copyright © 2009
 sch17@kharkivosvita.net.ua

 

Rated by MyTOP Погода в Харкові » Україна