«Время выбрало Вас – Афганістан 1961-1989г.г.»

15.02.2011 у школі пройшли виховні заходи, організована фотовиставка «Время выбрало Вас – Афганістан 1961-1989г.г.». Був показаний відеофільм, присвячений 22-ої річниці з дня виводу військ СРСР із Афганістану.
  Ми пам’ятаємо воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися додому, виконуючи свій обов’язок перед Вітчизною.
Один із них – наш випускник Ігнатій В.Ф.

Урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор!

05.11.2010 відбулося урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор. У відкритті взяли участь команди 3-8 класів. Кожна команда мала свій девіз та емблему. Спортсмени обіцяли здобути перемогу в чесній боротьбі.

Роботи учнів

ЗІ СВЯТОМ, ЛЮБЕ МІСТО!
  Наші учні про місто Харків. Пройде 50 років. Багато що зминеться у нашому суспільстві, у нашому місті, у нас самих. Зараз нам здається, що це величезний строк. Але час летить непомітно, і ось нам уже не 7 та 12 років, а значно більше. Я стану дорослою людиною, наберуся сил та розуму, дуже хочу закінчити інститут з відзнакою та бути лікарем. Скоріше за все я вийду заміж та матиму сім ю і дітей. Але це все тільки мої припущення. Ніхто не знає, як може скластися наше життя, не все виходить так, як заздалегіть плануєш.

«Мой друг, Отчизне посвятим души прекрасные порывы»

ВИХОВНА РОБОТА В ШКОЛІ

Наша школа покликана стати тим місцем для особистості учня і вчителя, де буде духовно збагачуватись кожен учасник навчально-виховного процесу, де буде формуватись громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій внесок у національно-культурне відродження України у розбудову держави.