Шкільні Музеї

Згадуємо: як це було

2005 рік.  На базі музею Хліба відбулося відкриття військово-патріотичного клубу «Вікторія» (голова ради клубу Юхіна Ірина Миколаївна). Це дійство було освячене з хлібом-сіллю священиком Віктором.

«Творчество Сергея Есенина»

«Есенин Сергей Александрович»

«МОСКОВСКИЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ МУЗЕЙ С.А. ЕСЕНИНА»

«Сергей Есенин»

Шкільний музей «Хліба»

Шкільний музей «Хліба», очолюваний Пилипець М.Г., отримав Диплом  зразкового музею за вагомий внесок у справу виховання учнівської та студентської молоді, примноження надбань національної культури, збереження історичної спадщини українського народу та Музейного фонду України.

«Не обгорят рябиновые кисти»

Осіння  зустріч «Не обгорят рябиновые кисти» була присвячена 115–річниці від дня народження Сергія Єсеніна.
   На зустрічі були присутні гості з м. Воронежа (Росія), м. Бєлгорода (Росія), м. Севастополя (Україна), м. Сімферополя (Україна) та міжнародного єсенінського товариства  «Радуница» В.А. Божко.

МУЗЕЙ С.ЄСЕНІНА

Но и все ж, теснимый и гонимый,
       Я, смотря с улыбкой на зарю,
       На земле, мне близкой и любимой,
       Эту жизнь за все благодарю

С. Есенин

Запрошуємо до нашого музею "БОЙОВОЇ СЛАВИ"

У кожної держави, кожного народу є дати й події, які складають основу, опорні точки їхньої історії, підґрунтя історичної пам'яті та національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була й вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні.

Музей Хліба відкрито 21 квітня 1983 року

Профіль роботи музею: краєзнавчий. Керівник музею – Пилипець Марія Гаврилівна, відмінник освіти України, куратор музею військово-патріотичного клубу «Вікторія». Відкриттю музею передувала кропітка пошукова робота, листування.
   Основні завдання музею:
• систематичне поповнення фонду музею шляхом проведення екскурсій , бесід з учнями, батьками;
• залучення учнів до пошукової краєзнавчої роботи;