Основні події

Образовательно-воспитательный процесс в Украине требует существенных изменений

Ученые Национальной академии педагогических наук Украины с участием ученых из Национальной академии медицинских наук недавно провели анализ образовательных документов и учебно-методического обеспечения образовательно-воспитательного процесса.

Электронное поступление в учебные заведения в 2014 году

В 2014 году абитуриенты могут подать заявление о поступлении в вуз в бумажной или в электронной форме не более чем в пять высших учебных заведений Украины и не более чем на три направления (специальности) в каждом из них.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

31 березня 2013 року з 9.00 до 13.00 розпочинається запис на конкурсне випробування майбутніх першокласників.

Зі святом ВЕСНИ!

Посміхніться ! Тане сніг,
Щастя падає до ніг,
Нині Ваш весняний день
Квітів, сонця і пісень!

Останній день подачі заяв на ЗНО

5 березня - останній день, коли абітурієнти можуть подати документи на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Виставка «Освіта в Канаді 2013»

24 лютого 2013 року у м. Харків у приміщенні «Харків Палас» (пр. Правди 2) відбудеться ексклюзивна подія, вдруге організована Посольством Канади в Україні, виставка «Освіта в Канаді 2013». Учасниками виставки будуть 25 провідних канадських університетів, коледжів, шкіл та мовних закладів, що пропонують найширший спектр освітніх ступенів з міжнародним визнанням, якість програм яких визнана урядом Канади.

З Новим 2013 Роком та Різдвом Христовим!

З Новим роком сердечно вітаємо
І бажаємо Вам на Різдво
Втіхи, радості, щастя безкрайого,
І щоб небо безхмарним було!

З днем Святого Миколая!

Затверджено розклад зовнішнього тестування-2013

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту підписали наказ про затвердження календарного плану проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.
  ЗНО буде традиційно проходити після завершення спільного навчання в школах. Так, першим тестуванням стане хімія (3 червня), далі пройдуть тести з української мови та літератури (5, 6 червня), далі пройдуть англійська, німецька, французька, іспанська мови (8 червня), російська мова (10 червня), математика ( 12, 13 червня), географія (15 червня), всесвітня історія (17 червня), історія України (19, 20 червня), фізика (22 червня), біологія (25 червня), зарубіжна література (27 червня).

Пробне ЗНО 2013 року

1 листопада розпочалася реєстрація осіб, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.