До 65-річчя Великої Перемоги

70 лет Битвы под Москвой

65-летию Великой Победы посвящается

Все дальше уходят в прошлое годы Великой Отечественной войны, все меньше и меньше остается в живых свидетелей тех страшных событий. Как писал Юрий Воронов:

Я не напрасно беспокоюсь,
Чтоб не забылась та война:
Ведь эта память – наша совесть.
Она, Как силы нам нужна…

Mітинг, присвячений 65- річниці Великої Перемоги

07.05.2010 у школі пройшов урочистий мітинг, присвячений 65- річниці Великої Перемоги. Педагогічний колектив, учні та батьки, привітали цінними подарунками ветеранів нашого мікрорайону.
Ми щиро вітаємо ветеранів  з 65- річчям Великої Перемоги!
Бажаємо їм міцного здоров’я, довголіття, та наснаги!

Дробицький Яр

Учащиеся 4-Б та 4-А класса вместе с классными руководителями Щербак Г.Д., Сироткиною И.Б. посетили Дробицький Яр — урочище в восточной части Харькова, начинается в месте пересечения Московского проспекта с окружной автодорогой. Дробицкий Яр получил известность как место массовых расстрелов гражданского населения, осуществлявшихся нацистскими оккупационными войсками в 1941—1942 годах.

Запрошуємо до нашого музею "БОЙОВОЇ СЛАВИ"

У кожної держави, кожного народу є дати й події, які складають основу, опорні точки їхньої історії, підґрунтя історичної пам'яті та національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була й вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні.