Наші вчителі

ХІV районна виставка - презентація

26.03.2012 року педагогічний колектив нашої школи взяв участь у ХІV районній  виставці - презентації педагогічних ідей та технологій, була підготовлена експозиція за напрямом: «Організація післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Конкурс

Педагогічний колектив нашої школи посів ІІІ місце у районному конкурсі на кращу модель управління якістю освіти у номінації «Модель профільного навчання»

Районний конкурс «Учитель року 2011»

«УЧИТЕЛЬ, ПЕРЕД ІМЕНЕМ ТВОЇМ...»
      Схиляюсь перед іменем твоїм, учителю,
       І возвеличую твою красу.
       І так, як ти, дітей в житті навчатиму
       Цінити розуміння й доброту!!!
       Учителю! Вклоняюся доземно
       Перед великим іменем твоїм…..

Які знайомі всім слова! Але саме цими поетичними рядками розпочиналося свято-конкурс «Учитель року 2011».

Педагогічний колектив

Нема щасливішої долі,
                                                                                  Коли із рук твоїх, Учителю,
                                                                                  Іде у світ Людина,
                                                                                  Й на частку світ людніє !
                                                                                                             Іван Драч

У цих словах - глибокий смисл,  адже саме від учителя залежить майбутнє нації та цивілізації. Свою діяльність педагогічний колектив спрямовує  на пошук і впровадження наукових освітніх інновацій та створення творчої атмосфери, на модернізацію форм навчання, методів і засобів виховання дітей. Реалізація принципу рівноправного діалогу між учителем та учнем – це кредо Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

Освіта ХХІ століття - освіта для людини

Освіта ХХІ століття - освіта для людини. Її «розвивальна культуротворча домінанта» визначена в Концепції загальної середньої освіти і в Національній доктрині розвитку освіти України ХХІ століття.
    Наша 17 – школа нового тисячоліття. Її кредо - зігрійте дитячі душі, і вони розквітнуть, адже учитель – це не тільки той, хто передає учням знання та вміння ! Це, передусім, той, у кого дитина, як у батька і матері, учиться жити.
   Першого вересня 2009 року нашій 17 виповнилося 30 років. Зараз це - найсучасніший навчальний заклад міста, де здобувають освіту майже 1400 учнів, де поєднуються класична якість середньої школи та унікальні риси, що відповідають статусу спеціалізованої школи. Це - осередок науковості, толерантності, активного соціального вибору. Ювілейна дата спонукає до перегляду здобутків школи. Педагогічний колектив вдячний за підтримку в реалізації освітніх проблем управлінню освіти Харківської міської ради в особі О.І.Деменко, управлінню освіти Київської районної в місті Харкові ради.
   Наша 17 щиро відчиняє двері для всіх, хто хоче здобути глибокі знання та самореалізуватися.
  Я впевнена, що наш педагогічний колектив буде гідно продовжувати щоденну кропітку та творчу працю, забезпечуючи всебічний гармонійний розвиток кожної особистості.
          З повагою, Ірина Касеко, директор школи, голова ради АКШУ Київського району м. Харкова.