Педколектив

На допомогу батькам

ХІV районна виставка - презентація

26.03.2012 року педагогічний колектив нашої школи взяв участь у ХІV районній  виставці - презентації педагогічних ідей та технологій, була підготовлена експозиція за напрямом: «Організація післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Конкурс

Педагогічний колектив нашої школи посів ІІІ місце у районному конкурсі на кращу модель управління якістю освіти у номінації «Модель профільного навчання»

«Время выбрало Вас – Афганістан 1961-1989г.г.»

15.02.2011 у школі пройшли виховні заходи, організована фотовиставка «Время выбрало Вас – Афганістан 1961-1989г.г.». Був показаний відеофільм, присвячений 22-ої річниці з дня виводу військ СРСР із Афганістану.
  Ми пам’ятаємо воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися додому, виконуючи свій обов’язок перед Вітчизною.
Один із них – наш випускник Ігнатій В.Ф.

Згадуємо: як це було

2005 рік.  На базі музею Хліба відбулося відкриття військово-патріотичного клубу «Вікторія» (голова ради клубу Юхіна Ірина Миколаївна). Це дійство було освячене з хлібом-сіллю священиком Віктором.