ІСТОРІЯ

1979 Урочисте відкриття школи
1980 На честь 35-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні посаджено шкільний фруктовий сад
1981 Відкриття музею Бойової Слави.
Учні починають поглиблено вивчати англійську мову.
1982 Обладнано перший лінгафонний кабінет.
1983 Піонерській дружині школи рішенням обласної піонерської організації було присвоєно ім’я письменника А.П. Гайдара
Відкриття музею Хліба.
1984 Створення військово-патріотичного клуб «Червона гвоздика».
Обладнано другий лінгафонний кабінет.
1985 Відкриття музею Піонерської слави.
1986 Початкова школа отримала нове приміщення в окремому крилі шкільної будівлі.
1987 Обладнання першого комп’ютерного класу.
1988 Відкриття зали народознавства в початковій школі.
1989 Впровадження вивчення другої іноземної мови: іспанської, німецької, французької.
1990 Створення фольклорного ансамблю «Джерельце» в початковій школі та лялькового театру «Малятко»
1995 Створення залу українського народознавства «Рідну землю, де живемо, Україною звемо».
1996 Реорганізація КІДу. Клуб міжнародних контактів.
1997 Перші призери МАН.
1998 Школа набула статус спеціалізованої з поглибленим вивченням англійської мови.
1999 Відкриття кімнати-музею С.О. Єсеніна. Участь у реалізації комплексної міської програми «Діалог»
1999 Створення аматорського театру «Глобус» англійською мовою
2000 Т.В. Аргунова – переможець районного, лауреат міського конкурсу «Учитель року – 2004» у номінації «Початкова школа»
2002 Участь у міжнародній комп’ютерній програмі I*EARN
Шкільна команда КВК – переможець обласного конкурсу.
2003 Школа стала членом українського руху «Педагоги за мир та взаєморозуміння».
Рижова Т.В. – лауреат Міжнародного конкурсу «Фортіссімо 2003».
Школа стала членом Української Асоціації «Жінки в науці та освіті»
2004 Участь у роботі благодійної організації «Вчителі за демократію і партнерство»
Юхіна І.М. – переможець обласного конкурсу «Класний керівник року: крок у 21 століття»
Пилипець М.Г. – лауреат Всеукраїнського конкурсу вчителів з розробки уроку «Голодомор 1932-1933 років в Україні»
Відкриття другого комп’ютерного класу.
2005 Учителя англійської мови, Тарасенко Олену Іванівну, нагороджено Грамотою Міністерства освіти України. Неодноразово її учні – переможці Республіканської олімпіади.
2006 Учитель іспанської мови Неплюєва Ольга Вікторівна – переможець міського конкурсу «Учитель року-2006» у номінації «Іноземна мова»
2007 ХСШ № 17 нагороджена Дипломом ІІІ ступеня «Інноваційна технологія в освіті»
2007 ХСШ № 17 отримала почесне звання лауреата конкурсу у номінації «Інновації у навчальному процесі на Третій виставці – презентації «Інноваційні технології навчання»
2007 Диплом від Samsung. Назустріч знанням. нагороджено вчителя англійської мови Волкову Ольгу Євгенівну – переможця конкурсу ессе «Как цифоровые технологи могут раскрывать таланты учеников». Школі подаровано комп’ютерній клас (15 комп`ютерів). Оновлення першого комп’ютерного класу
2008 ХСШ № 17 – краща школа в місті Харкові
2008 Обмін досвідом роботи Євроклубів у Польщі (Краків). Презентувала школу – директор школи Ірина Ігорівна Касеко
2008 Шкільний музей С. Єсеніна відзначив своє 10-річчя (керівник музею Бредун С.Т.).
2009 Шкільний театр «Глобус» ( англійською мовою) відзначив своє 10-річчя (керівник Юхіна І.М.)