Наші свята

Неделя русского языка и литературы

Стало традицией ежегодно в январе проводить в школе Неделю русского языка и литературы. В 2010-2011 учебном году неделя проходила в период с 24.01 по 28.01. 2011. Ее девизом стали слова Ф.И Тютчева «Умом Россию не понять, аршином общим не измерить. У ней особенная стать – в Россию  можно только верить».

Вальс осені!

У холі школи була організована творча виставка «Вальс осені», де переможцями стали: 1-А клас, 1-Б клас, 1-В клас,1-Г клас,2-А клас, 2-Б клас, 3-Б клас, 3-Г клас,4-А клас, 4-Г клас, 5-А клас,5-Б клас, 6-А клас,6-В клас, 7-А клас, 7-Б клас, 7-В клас.

Свято української пісні «Криниця вічної краси»

Яке ж це диво – народна пісня. І яку владну силу таїть вона в собі. Минають віки, а народна пісня залишається.
Пісня - це голос душі народу, вияв його працелюбності й співучої вдачі, образне втілення його історії, моралі, мрій, прагнень. Вона така ж нездоланні й безсмертна як той народ, що її породив.

Тиждень освітньої галузі «Початкова школа»

Про освіту говорять, що вона формує образ людини.
 У північних народів є простий і мудрий афоризм: «Якщо подарувати людині одну рибину, вона буде ситою один день. Якщо подарувати дві, буде ситою два дні. А якщо навчити людину ловити рибу, вона буде ситою все життя». Так і в навчанні. Мета сучасної школи і родини – підготовка дитини не до окремого уроку «на завтра», не для високої оцінки, а виховання її як особистості, яка здатна навчатися продовж життя, відчувати цінність знань, свідомо прагнути ставати все кращою.

Прощавай, початкова школо!

Зібрались сьогодні дружно ми на свято. У початковій школі це в останній раз. Зібрались побажати вам удачі і провести у п’ятий клас.
 Свято прощання з початковою школою – це перехід на нову сходинку в житті учнів, які закінчили 4 клас, а отже, дуже важлива, визначна подія. І ця подія  відбулася в ХСШ № 17.